خانه / اسطوره ها / رایان گیگز: وین رونی اگر گل بزند این حق را دارد که شادمانی کند

رایان گیگز: وین رونی اگر گل بزند این حق را دارد که شادمانی کند

وین ۳۱ ساله پس از پیوستن مجدد به باشگاه دوران نوجوانی خود فردا برای اولین بار در مقابل منچستر یونایتد قرار می گیرد.

یونایتد فنز – رونی در دومین دوره حضور خود در مرسی ساید تا بدین جای کار در چهار بازی نخست باشگاه موفق شده است ۲ گل به نام خود به ثبت برساند، و یکی از آنها که لذت بیشتری برای او داشت همان بود که در تساوی ۱-۱ مقابل منچستر سیتی وارد دروازه کرد. با این حال گیگز بر این عقیده است که این امکان وجود دارد که وین در بازگشت خود به اولدترافورد نیز موفق به گلزنی شود و به طور قطع این حق را دارد که به شادمانی بپردازد، او در مصاحبه با Sky Sports خطاب به رونی می گوید:

” اگر گل بزنی خواهی دید که دیگران در مورد تو صحبت خواهند کرد، حتی ممکن است در روحیه تو تاثیرگذار باشد، نمی توان این واقعیت را در نظر نگرفت. با احترام برخورد کن، حد و حدود را رعایت کن و شادمانی پس از گل خود را انجام بده، به نظر من طرفداران این موضوع را درک می کنند. از آنجا که وین را می شناسم مطمئنم تاحدودی دست و پاچه خواهد شد ولی از فرصت ایجاد شده لذت خواهد برد و وظیفه خود را به بهترین صورت ممکن انجام خواهد داد.”

” او از جانب طرفداران یونایتد به شدت مورد استقبال قرار خواهد گرفت، چرا که بازیکنی بزرگ برای آنها بوده و دوران موفقی در این باشگاه سپری کرده است. یقین دارم که او منتظر این لحظه است، و طرفداران نیز در انتظار این هستند که عملکرد او را تماشا کنند، با این تفاوت که او به دنبال فرصتی برای گلزنی خواهد بود ولی آنها از این نگرانند که مبادا این اتفاق بیفتد. رونی بدنبال این است که پس سه بازی متوالی بدون برنده در مقابل منچستر یونایتد و پس از تقبل شکست ناخوشایند در خانه آتلانتا در لیگ اروپا، بتواند نتیجه دلخواه را در این بازی رقم زند. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *