خانه / مصاحبه / رایان گیگز: من سه سال پیش او را تحت نظر داشتم

رایان گیگز: من سه سال پیش او را تحت نظر داشتم

رایان گیگز به این موضوع اشاره می کند که سه سال پیش رناتو سانچز را برای منچستر یونایتد زیر نظر داشته و به شدت تحت تاثیر قرار گرفته بود.

یونایتد فنز – رناتو سانچز در ددلاین دی تحت یک قرارداد قرضی ناگهانی به سوانسی پیوست، این ملی پوش پرتغالی در تابستان سال قبل به باشگاه آلمانی منتقل شد ولی پس از آن از نظر آنجلوتی کاربرد چندانی برای این تیم نداشت. رایان گیگز اظهار دارد که قبل از انتقالش به بایرن او را در دوران نوجوانی تحت نظر داشته و بر این باور بوده است که بازیکنی ایده آل برای لیگ برتر خواهد شد. او در مصاحبه با Sky Sports می گوید:

” یادم می آید که سه سال پیش در دوران مربیگری فن خال در حال تماشای او بودم و فورا به او علاقه مند شدم، و عقیده داشتم که او بازیکنی مناسب برای لیگ برتر خواهد بود. فصل پیش در بایرن آن طور که می بایست برای او پیش نرفت، که البته مساله عجیبی نیست ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد، بازیکنی جوان، کشوری جدید، زبانی متفاوت، باشگاهی بزرگ با انتظاراتی بیشمار. “

” ولی او استعدادی بی نظیر است و به خاطر سبک بازی تهاجمی اش لیگ برتر فضایی مناسب برای اوست، او توان تکل کردن و حمله کردن را دارد، و در حال حاضر به باشگاهی می رود که فوتبال حقیقی را بازی می کند و مطمئنا در آنجا موفق خواهد بود. پاول کلمنت رابطه ای نزدیک و دوستانه با کارلو آنجلوتی دارد و یقینا این امر در انتقال سانچز به سوانسی بی تاثیر نبوده است. به هر حال شما باید بر روی چنین مواردی سرمایه گذاری کنید چرا که او بازیکنی خارق العاده است و یکی از ستارگان لیگ خواهد بود. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *