دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / خبر اسلایدی / رایان سسنیون جانشینی برای دنی رز

رایان سسنیون جانشینی برای دنی رز

این بازیکن ۱۷ ساله در ژانویه اولویت تاتنهام برای پست دفاع چپ خواهد بود.

یونایتد فنز – با این که دنی رز تابستان گذشته ارتباط خود را با پوچتینو عمیق تر ساخت و قراردادی پنج ساله منعقد نمود، اما سرنوشت این مدافع ۲۷ ساله در تاتنهام در هاله ای ابهام به سر می برد. او در آخرین دیدار برای دومین بار از ترکیب اصلی کنار گذاشته شد و پوچتینو بیان داشت که برای حفظ آمادگی جسمانی او پس از مصدومیت چنین تصمیمی گرفته است، اما وی از این که در بازی مقابل آرسنال در ترکیب حضور پیدا نکرد ابراز نارضایتی نمود. با این حال انتظار می رود رز امروز مقابل لسترسیتی در میدان حضور داشته باشد.

زنبق ها از تابستان سال گذشته تاکنون چندین بار در مورد امکان پیوستن سسنیون به تاتنهام تحقیق کرده اند، پوچتینو نیز علاقه فراوانی به این ستاره جوان نشان می دهد. وی فصل گذشته جایگاه خود را در تیم اصلی فولهام به دست  آورد و اولین قرارداد حرفه ای خود را با این باشگاه منعقد ساخت، همچنین در تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان نیز مشغول می باشد و این قابلیت را دارد که در تمامی نقاط منطقه چپ ایفای نقش نماید.

در این بین لوک شاو که سابقه بازی تحت مربیگری پوچتینو در ساوتهمپتون را دارد، به نظر می تواند گزینه دوم برای این جایگزینی به حساب آید. او در سال ۲۰۱۴ با مبلغی در حدود ۲۷ میلیون پوند به یونایتد پیوست و از همان زمان با مصدومیت های متعدد رو به رو بود و تاکنون نیز برای قرار گیری در تاکتیک های مورینیو، با وجود مهره ای چون اشلی یانگ، ناموفق ظاهر شده است. اما می توان خوشبین بود که پوچتینو برای به کارگیری مجدد این بازیکن ۲۲ ساله مشکلی نداشته باشد.

به هر حال یونایتد نیز در کنار چلسی جزو علاقه مندان دنی رز به شمار می آید و در صورتی که تاتنهام به وی اجازه خروج بدهد شاهد رقابتی بین این دو باشگاه خواهیم بود، هر چند مورینیو به سسنیون نیز علاقه نشان داده است.

 

منبع: SkySports

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

پیشنهاد اولیه ی اسپورتینگ برای جذب پریرا رد شد

شیاطین سرخ اولین پیشنهاد اسپورتینگ را رد کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *