یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

رانگنیک در مورد یونایتد چه میگوید؟!

یونایتدفنز- هواداران منچستریونایتد پس از آنکه به نظرشان اوله توان تغییر شرایط موجود را ندارد، به پایان کار وی در الدترافورد فکر میکنند. تیم تحت هدایت اوله گنار سولسشر در 6 بازی آخر تنها 4 امتیاز از 18 امتیاز ممکن را کسب کرده است.

 

طبق ادعای کریستین فالک از بیلد، رالف رانگنیک مدیر و مربی سابق لایپزیگ علاقمند به جانشینی سولسشر است. این خبر امید را در طرفداران یونایتد زنده کرده، چرا که رانگنیک بسیار باتجربه تر و با دانش تر از اوله است.

 

رانگنیک نظر خود در مورد یونایتد را در اولین روز فصل 2020-2019 در کنفرانسی در منچستر اینگونه بیان کرد:

از زمانی که سرالکس رفته، آنها عملکرد ضعیفی داشته اند. یونایتد از آن زمان جامی (لیگ برتر) نبرده است. در هر باشگاهی اگر شما بازیکنان درستی استخدام نمیکنید، حداقل نباید بازیکنان اشتباهی هم به خدمت بگیرید. شما اگر این کار را برای یک، دو و یا سه پنجره متوالی انجام دهید به دردسر خواهید افتاد.

ساخت باشگاه به معنای ساخت یک ترکیب قوی از بازیکنان درست و موفقیت بیش از 50 درصدی در به خدمت گرفتن آنهاست. پس از آن شما باید بهترین مربی موجود و در دسترس را برای هدایت این ترکیب استخدام کنید.

 

این خلاصه ای از مشکل یونایتد است. باشگاه بعضا خریدهای ضعیفی داشته است اما حالا که ترکیب مقتدری از بازیکنان باکیفیت در اختیار دارد، خلا یک مربی بزرگ که بتواند به خوبی از پتانسیل این ترکیب بهره گیرد احساس میشود.

 

زمانی که از رانگنیک در خصوص علاقه اش برای حضور در یونایتد سوال شد او پاسخ داد که در پست مدیریت ورزشی لایپزیگ احساس راحتی و خشنودی میکند. اما اکنون وی لایپزیگ را ترک کرده است. او در این خصوص چنین گفت:

 

من واقعا در باشگاه فعلی ام خوشحال هستم و اغوای من برای خروج از باشگاه در حال حاضر کار ساده ای نیست. برای چشم انداز و آینده یونایتد، ایده ها و فضاهای بسیاری وجود دارد اما اکنون از جایی که حضور دارم لذت میبرم.

 

سخنان آن زمان رانگنیک کمی وسوسه و امید را برجای گذاشته است. قطعا او جوایزی که یک مربی مناسب با ترکیب یونایتد میتواند کسب کند را در ذهن خود تصور میکند. اکنون او به یونایتد علاقمند است و منچستر باید حداقل باب گفتگو را با وی باز کند.

 

هرچند واقعا دشوار است که اد وودوارد و همکارانش کاری را به درستی انجام دهند، اما رانگنیک یک گزینه بالقوه جذاب برای حضور روی نیمکت یونایتد ولو به صورت کوتاه مدت است.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x