یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

رافائل واران: آمده‌ام تا بهترین عملکرد ممکن را داشته باشم و جام های زیادی در کنار هواداران کسب کنم

مصاحبه‌ی مدافع فرانسوی شیاطین سرخ را می‌توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – رافائل واران نخست پیرامون باشگاه فعلی خود صحبت کرد:

منچستر یونایتد همیشه برای من باشگاهی خاص بوده است، باشگاهی با تاریخی غنی. همیشه این باشگاه را دنبال می‌کردم و میدانید خاطرات فوق‌العاده ای از این تیم در لیگ قهرمانان اروپا و بازی‌های بزرگ لیگ برتر به خاطر دارم.

واران در مورد فوتبال بازی کردن با برادر خود در دوران کودکی گفت:

بسیار دشوار بود. او همیشه سعی داشت مرا شکست دهد بنابراین فکر میکنم همین موضوع محرک انگیزه و احساسات من برای رقابت کردن بود، برای اینکه همواره به رقابت بپردازم.

وی درباره‌ی بازی در سنین جوانی ادامه داد:

معتقدم که من آماده بودم ولی بازی به عنوان بازیکنی جوان سخت است زیرا طبیعی است که برای پیشرفت، اشتباهاتی را مرتکب شوید ولی در سطح حرفه‌ای صبر زیادی نشان داده نمی‌شود بنابراین شروع به بازی با سن بسیار کم دشوار است.

بازیکن فرانسوی در مورد کاپیتانی لنز در سنین جوانی اظهار داشت:

فصل سختی را با باشگاه خود گذراندم. بله، کاپیتانی برخی بازی‌ها به عهده‌ی من بود و این موضوع باعث افتخار من بود. سعی کردم به تیم کمک کنم بنابراین فکر میکنم من همواره سعی می‌کنم که به فکر هم‌تیمی‌های خود باشم.

او سپس از اینکه سال ۲۰۱۱ در آستانه‌ی پیوستن به منچستر یونایتد سخن گفت:

بله، سر الکس فرگوسن به خانه‌ی مادرم آمد و لحظه‌ی خاصی بود. من بسیار جوان بودم و تجربه‌ی فوق‌العاده ای بود.

واران در مورد تقابل رئال مادرید و منچستر یونایتد در سال ۲۰۱۳ گفت:

به خاطر دارم که جو آن بازی شگفت‌انگیز بود. روز بازگشت کریستیانو بود بنابراین روز خاصی بود و نتیجه‌ی خیلی خوبی گرفتیم. آن آغاز راه من در لیگ قهرمانان اروپا بود بنابراین مشخصا لحظه‌ی خاصی برای من بود.

مدافع 28 ساله سپس به تعریف روز معرفی خود به هواداران در الدترافورد پرداخت:

به طور قطع لحظه‌ی فوق‌العاده ای بود. هرگز آن را فراموش نخواهم کرد. داشتن رابطه‌ای خوب با هواداران، حس خوبی دارد و فکر می‌کنم این دلیلی دیگر برای این است که بهترین عملکرد خود را نشان دهم و به تیم کمک کنم، اینکه هر روز بجنگم و به تیم کمک کنم و تلاش کنم که موفق به کسب جام شویم.

بازیکن 191 سانتی متری شیاطین سرخ در مورد روند آشنایی با هم‌تیمی‌های خود گفت:

بله، بسیار خوب پیش می‌رود. فکر می‌کنم که منچستر یونایتد را می‌شناسم، به مانند خانواده می‌ماند و من چنین احساسی به این باشگاه دارم. می‌دانید، احساس می‌کنم در جمع خانواده حضور دارم.

وی افزود:

خانواده موضوع بسیار مهمی برای تعادل و زندگی من است،فکر میکنم این تغییر بزرگی برای من و خانواده ام بوده است ولی به نظرم این تجربه عالی ای است و ما در منچستر خوشحال هستیم بنا بر این من فکر میکنم این تجربه ای بسیار بسیار خوب برای ما میباشد.

فکر میکنم آموزش بسیار مهم میباشد، نه فقط برای من بلکه برای همه، میخواهم از پدر و مادرم تشکر کنم این به خاطر آن هاست، فکر میکنم بسیار مهم است که ارزش ها وجود داشته باشند، این که تلاش کنیم هر روز شخص بهتری باشیم.

واران ادامه داد:

صادقانه بگویم، منچستر شهر بسیار خوبی است و من ذهنیت مردم اینجا را دوست دارم. من حس خوبی دارم و از اتمسفر این شهر خوشم می آید.

فکر میکنم استایل های رهبری متفاوتی وجود دارد، پوگبا مشوق و فعال است، من بیشتر آرام و تحلیل گر و عمل گرا هستم، دیدگاه های متفاوتی وجود دارد. فکر میکنم این مهم است که این تفاوت های رهبری در تیمتان وجود داشته باشد.

رافائل واران درباره لیگ جزیره گفت:

شدت بازی در اینجا کاملا متفاوت است،سرعت بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد، این تجربه ی بسیار خوبی است،من اتمسفر اطراف استادیوم و ذهنیت آن را دوست دارم، این بسیار شدید است ولی با روحیه ای مثبت.

بازیکن سابق باشگاه رئال مادرید پیرامون رابطه‌ی خود در منچستر یونایتد بیان کرد:

رابطه‌ی من با هم‌تیمی‌هایم بسیار خوب است و همانطور که گفتم ذهنیت موجود در اینجا را دوست دارم. احساس خوبی دارم، می‌دانید، با هم‌تیمی‌های خود رابطه‌ی خوبی دارم. به اینجا آمدم که به تیم در راه کسب جام کمک کنم و همراه هواداران از آن لذت ببرم و بهترین بازی ممکن را انجام دهم.

وی در نهایت گفت:

وقتی بازی را تماشا می‌کنم، فقط به این دقت نمیکنم که توپ گل شده است یا خیر، مسئله این است که دفاع میانی چه تصمیمی اتخاذ کرده است، آیا در موقعیت مناسبی جایگیری کرده است یا خیر. آیا او تصمیم درستی گرفته است یا خیر، همیشه اینگونه بازی را آنالیز می‌کنم.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x