خانه / بازیکنان اسبق / رافائل: سر الکس همیشه مرا با فابیو اشتباه می گرفت

رافائل: سر الکس همیشه مرا با فابیو اشتباه می گرفت

رافائل خاطره جالبی از سر الکس فرگوسن تعریف می کند.

یونایتد فنز– دوقلوهای سابق یونایتد رافائل و فابیو داسلیوا که سابقه قهرمانی پرمیرلیگ با یونایتد را دارند گاهی اوقات سر الکس را گیج میکردند.
سرمربی افسانه ای شیاطین سرخ دوقلوهای برزیلی را در سال ۲۰۰۸ از فلومیننزه خریداری کرد و شباهت زیاد این دو باعث می شد سر الکس در شناسایی آنها اشتباه کند.
رافائل ۱۶۹ و فابیو ۵۶ بازی برای یونایتد انجام دادند و در سال ۲۰۱۱ قهرمان پرمیرلیگ شدند. اما این هرگز باعث نشد که سرالکس آنها رابا یکدیگر قاطی اشتباه نگیرد.

رافائل در مصاحبه با fourfourtwo گفت:

این موضوع بسیار اتفاق افتاد. کم نبود مواقعی که او قبل از تمرینات به من نگاه کند و بگوید: یالا، برو تو بال چپ بازی کن. وقتی این را می گفت، از روی تعجب فقط به او نگاه می کردم. بعد ا هم می گفت: منظورم این بود که بال راست، رافائل! خاطره خوبی است. فرگی شخص خاصی در زندگی من هست.

او در ادامه گفت:

بدون شک، او بهترین سرمربی است که تاکنون با او کار کرده ام. چیز های زیادی از او یاد گرفتم و همیشه به خاطر آن، قدردان او خواهم بود. همیشه در جریان تمرینات، توصیه های خوبی به شما می داد. او دقیقاً می دانست چطور با هر یک از بازیکنانش رفتار کند- کسانی بودند که او با تعریف و تهییج آنها را پرورش می داد و کسانی هم بودند که نیاز بود با آنها سخت گیر بود. این موضوع و شناخت او از بازی ها او را تبدیل به بهترین سرمربی می کرد.

رافائل امیدوار است یونایتد بار دیگر زیر نظر ژوزه مورینیو قهرمان لیگ شود. او در ادامه گفت:

من در یونایتد بسیار خوشحال بودم و هم به عنوان یک بازیکن هم به عنوان یک انسان پیشرفت کردم. با خریدهایی که آنها کردند امیدوارم بتوانند قهرمان لیگ جزیره شوند.

رافائل با یونایتد سه قهرمانی پرمیرلیگ، دو جام اتحادیه و یک جام باشگاه های جهان را کسب کرد و در سال ۲۰۱۵ به لیون پیوست. فابیو نیز در سال ۲۰۱۴ به کاردیف سیتی پیوست و دو سال بعد به میدلزبرو رفت.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *