رافائل: بازگشت به اولدترافورد هیجان انگیز است و می خواهیم امشب پیروز میدان باشیم

مصاحبه بازیکن اسبق منچستریونایتد و فعلی باشاک شهیر، رافائل دا سیلوا، را می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – رافائل در مورد بازگشت به منچستر و خاطراتش با شیاطین سرخ گفت:

بازگشت به اولدترافورد هیجان انگیز است، و می دانید همان طور که قبلا گفتم برگشتن به اینجا رویایی بود که به واقعیت می پوندد. من چیز های زیادی را بخاطر می آورم، عاشق این باشگاه هستم و وقتی اینجا هستم احساس خوشحالی می کنم.

خاطرات زیادی به حافظه ام برگشته است؛ مثلا خانواده ام که بازی ها را تماشا می کردند، گلی که مقابل ویگان زدم، جدا آن یکی را به یاد دارم!، حتی خاطرات بد مثل بازی با بایرن مونیخ که گاهی اتفاق می افتاد را به خاطر می آورم.

بازیکن اسبق منچستریونایتد و لیون، پیرامون پیام های هواداران برایش و همچنین شروع کارش در یونایتد اظهار داشت:

من پیام های زیادی را در توییتر و اینستاگرام از هواداران دریافت کرده ام. از همه آن ها بسیار خوشحال و خشنودم و از تمام هواداران منچستریونایتد سپاسگزارم. من طرفدار یونایتدم، همیشه این را می گویم و این اتفاق خیلی خوبی است.

وقتی من کارم را در باشگاه شروع کردم اوله تازه حرفه ی مربیگری خود را آغاز کرده بود و او به من و برادرم کمک زیادی می کرد، پس برای همه چیز از او متشکرم و امیدوارم دوران حرفه ای فوق العاده ای را در منچستر داشته باشد.

مدافع باشاک شهیر ترکیه، رافائل دا سیلوا، ادامه داد:

من خاطرات خوب و بد زیادی از منچستر دارم ولی از تمام کار هایی که برای این باشگاه انجام دادم خوشحالم. من وقتی در لیون حضور داشتم دوباره برای مصاف با سیتی به منچستر آمدم و موفق شدیم که در ورزشگاه اتحاد پیروز شویم ولی موفق به حضور در اولدترافورد نشدم.

وی درباره بازی امشب با منچستریونایتد در پیراهن باشگاه ترک، گفت:

قطعا می خواهم امشب پیروز بازی شویم و با استانبول باشاک شهیر از این گروه صعود کنیم. اولین بار در تاریخ این باشگاه هست که به لیگ قهرمانان آمده ایم به همین دلیل بازی بسیار مهمی را در پیش داریم.

شانس صعود از گروه را داریم پس باید مانند بازی رفت ظاهر شویم. قطعا بازی بسیار سختی خواهد بود و یونایتد یک تیم فوق العاده است به همین خاطر ما باید تمرکز داشته باشیم و برای برد تلاش کنیم.

او در نهایت در مورد بازیکنان شیاطین سرخ، فرد و تلس، صحبت کرد:

فرد و تلس را می‌شناسم. از فرد خیلی خوشم می آید و فکر می کنم بازیکن خوبی است. او نقش یک هافبک باکس تو باکس را به خوبی ایفا می کند. فرد همچنین دوندگی بالا و تکنیک مناسبی نیز دارد. او همیشه جنگنده ظاهر شده و سعی می کند مفید باشد.

تلس را به اندازه فرد نمی شناسم ولی از این نکته آگاه هستم که توانایی بسیار بالایی در زمینه سانتر دارد.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

روی کین: منچستریونایتد ۱۰۰% به یک مهاجم جدید نیاز دارد

روی کین، اسطوره منچستریونایتد، این تیم را به جذب یک مهاجم جدید در تابستان فراخواند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 2 =