خانه / هیچکدام / راجرز: موسی دمبله فروشی نیست!

راجرز: موسی دمبله فروشی نیست!

راجرز میگوید سلتیک دمبله را نخواهد فروخت…

یونایتد فنز – ژوزه مورینیو موسی دمبله را هنگامی که این بازیکن ۲۰ ساله دو گل برای تیم زیر۲۱ سال فرانسه مقابل انگلیس به ثمر رساند برای چهارمین بار زیر نظر گرفت. به گزارش سان شیاطین سرخ تنها تیمی نیستند که پیشرفت پیوسته ی این گلزن را زیر نظر دارند.به همراه منچسترسیتی،آرسنال،چلسی،بایرن مونیخ،همه ی این تیم ها به یک انتقال با مبلغ کلان چشم دوخته اند.

 

با این حال راجرز اصرار دارد که دمبله زندگی در گلاسگو را دوست داردو هنوز هیچ برنامه ای برای جدا شدن از قهرمانان اسکاتلند ندارد. او به تاک اسپورت گفت:

دمبله و مدیر برنامه اش می خواهند که بیاموزند و پیشرفت کنند.آنها می توانستند در تابستان به یکی از باشگاه های دیگر بروند و راه دیگری راه پیش بگیرند،راهی پر پول تر از اینجا.ولی او میخواهد تلاش کند و کارش را به درستی انجام دهد.او میخواهد در یک باشگاه بزرگ تجربه کسب کند،یاد بگیرد و پیشرفت کند و بعد از این شاید زمانی خواهد رسید که او اینجا را ترک کند. درباره ی او، منصفانه میگویم که او کاملا فوق العاده بوده است.ولی او یک قرارداد چهارساله امضا کرده و الان فقط چند ماه از مدت این قرارداد سپری شده است.

دمبله که در تابستان گذشته با مبلغ ۵۰۰ هزار پوند از فولام به سلتیک پیوست، در این فصل فقط در ۲۴ بازی ۱۶ گل به ثمر رسانده است و راجرز اذعان میکند که سلتیک نمیتواند این دارایی ارزشمند را تا ابد حفظ کند.

وی همچنین افزود:

اینجا ما واقع بین هستیم،این بخشی از نقش من بود که به اینجا بیایم و قبول کنم که اگر شما استعداد های عالی در تیمتان دارید، آنها شاید چند سالی اینجا باشند و بعد از آن اینجا را ترک کنند.وانیاما، ون دیک و کای قبلا این روند را طی کرده اند.

او مدت کوتاهی است که به اینجا آمده و از بودن در اینجا خوشحال است.این یک باشگاه بزرگ است، او در اینجا ستایش میشود، در لیگ قهرمانان بازی میکند و او واقعا از این روند یادگیری و بازی کردن برای یک تیم بزرگ لذت میبرد.من مطمئن هستم در چند مقطع بعد شاید او از ما جدا شود، ولی قطعا این چیزی نیست که ما در حال حاضر دنبالش هستیم.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *