رابین ون پرسی: شهر منچستر اصلا بد نیست؛ اکثر مردم لندن عجول هستند
رابین ون پرسی: شهر منچستر اصلا بد نیست؛ اکثر مردم لندن عجول هستند

رابین ون پرسی: شهر منچستر اصلا بد نیست؛ اکثر مردم لندن عجول هستند

یونایتد فنز – ون پرسی بین سالهای ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ برای شیاطین سرخ توپ زد و موفق شد با این تیم لیگ جزیره را فتح کند، کاری که در آسنال هیچگاه موفق به انجام آن نشد. او در مصاحبه ای از سبک زندگی اش در منچستر گفت.

 

مکالمه ی ون پرسی و پسرش پیش از پیوستن به یونایتد:

قبل از پیوستن به منچستریونایتد به پسرم شکیل که از دوست داران رونی بود گفتم: دوست داری من با رونی همبازی شوم؟ او گفت: بله وین به آرسنال می آید؟ گفتم نه نه ما به منچستر می رویم.

 

زندگی در منچستر و لندن:

افراد زیادی از من پرسیدند چرا میخواستم در منچستر زندگی کنم. سخت خواهد بود. آنها گفتند باران زیاد می آید و مواردی از این قبیل. گفتم باشه ولی من قصد دارم به آنجا بروم و البته از دید من منچستر اصلا بد نبود. در منچستر بهترین سال هایمان را داشتیم. بوچرا و بچه‌ها خیلی خوشحال بودند. بوچرا در منچستر خیلی راضی بود. لندن شهر بسیار قشنگی است اما اکثر مردم آن عجول هستند و حتی فرصت یک مکالمه کوتاه را هم ندارند.

بیشتر در خصوص منچستر:

در منچستر متوجه شدم مردم بیشتری زمان برای صحبت کردن دارند. برای ناهار خوردن به بیرون برویم؟ این کار را بکنیم؟ آن کار را بکنیم؟ این نوع زندگی سبک متفاوتی بود و وقتی شما خانواده دارید باید در این جور شهرهایی باشید.

 

رضایت در تیم سر الکس به عنوان بازیکن:

همیشه راهی برای کمک به یکدیگر پیدا میکردیم. همه از جایگاه خود در تیم راضی بودند و آن را پذیرفته بودند. وقتی این مسئله را به عنوان مربی یا بازیکن درک کنید، همیشه بر سر فتح یک جام رقابت خواهید کرد. مثلا چیچاریتو آن سال جزو بازیکن های ترکیب اصلی نبود اما تاثیر بزرگی داشت. در هر جلسه تمرینی او تمام تلاشش را میکرد. هر بازیکن واقعا این دغدغه را داشت. اگر شماره ۱ بودید یا ۲۷ فرقی نداشت چون روی شما به یک اندازه حساب باز میشد.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

اوله: پوگبا بازیکن بزرگی برای ماست؛ بازیکنان تشنه موفقیت هستند

سولشر در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی با برنلی حاضر شد. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − یک =