دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / مربیان / رابطه ی مورینیو و وودوارد بدتر از همیشه

رابطه ی مورینیو و وودوارد بدتر از همیشه

به ادعای یکی از خبرنگاران فعال در زمینه ی نقل و انتقالات باشگاه مورینیو و وودوارد در زمینه ی نقل و انتقالات اختلافات جدی دارند و مورینیو از عملکرد وودوارد رضایت کافی ندارد.

یونایتد فنز- ستاره ی ولزی رئال مادرید، گرت بیل همچنان هدف اول شیاطین سرخ است و باشگاه همچنان امیدوار است این انتقال پر سر و صدا را انجام دهد و او را به الدترافورد بیاورد.

پایتخت نشینان اسپانیا پس از فروش رونالدو به یوونتوس تمایلی به از دست دادن یکی دیگر از ستاره های خود ندارند. گرت بیل دیداری با لوپتگی درباره ی آینده ی خود داشت و سرمربی جدید رئال مادرید به او اطمینان داده است که نقش پررنگی در برنامه هایش برای فصل پیش رو خواهد داشت.

اما منچستریونایتد همچنان خواهان جذب اوست و وودوارد شدیدا بر انجام این انتقال اصرار دارد. وودوارد از زمانی که در تابستان ۲۰۱۳ جانشین دیوید گیل شد خواهان امضای قرارداد با گرت بیل است. در آن زمان باشگاه موفق نبود و رئال مادرید با پیشنهاد ۸۸ میلیون پوندی بیل را از تاتنهام به خدمت گرفت.

پیلیب د برون که به عنوان خبرنگار در خبرگزاری های TalkSport و NBC فعالیت میکند، مدعیست که مورینیو و وودوارد بر روی این مسئله اختلاف دارند و سرمربی شیاطین سرخ معتقد است که بیل در رئال مادرید باقی خواهد ماند و باشگاه شانسی برای جذب وی ندارد. او در این باره گفت:

وودوارد به شدت خواهان جذب گرت بیل است.

مورینیو معتقد است این معامله هرگز انجام نخواهد شد اما وودوارد با تمایل فراوان شرایط جذب وی را پیگیری میکند.

به نظر میرسد مورینیو و وودوارد دوباره دچار اختلاف شده اند. وودوارد تابستان گذشته موفق نشد درخواست مورینیو مبنی بر جذب پریشیچ را عملی کند و بعد از عملکرد پریشیچ در جام جهانی این موضوع بیشتر مورد توجه قرار گرفت. مورینیو همچنین از ناتوانی در جذب بیل در تابستان گذشته ناراحت است.

علی رغم اینکه وودوارد ستارگانی چون لوکاکو، پوگبا و سانچز را به الدترافورد آورده است، میان هواداران باشگاه در باره ی او دو دستگی وجود دارد و عده ای موافق و عده ای مخالف ادامه ی حضور او در کادر مدیریت هستند.

هنگامی که در سال ۲۰۱۳ مویس جانشین سرالکس فرگوسن شد وودوارد نتوانست ستاره ای در آن تابستان جذب کند. و حالا پس از پنج سال هنوز هم منچستریونایتد در رقابت برای خرید بهترین بازیکنان دنیا حضور فعال ندارد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

امید به جذب مارکوس روخو کماکان وجود دارد

نشریه ترک زبان A Spor مدعیست که فنرباغچه مذاکرات را در مورد این مدافع آرژانتینی …

۲ نظرها

 1. متاسفانه باشگاه و مالکان منستر بسیار ضعیف عمل میکنن در نقل و انتقالات و انگار اصلا تمایلی برای خرج کردن ندارن. خریدهایی که در دو فصل گذشته انجام شده بجز پوگبا که شرایطی خاصی بود بقیه یا ارزان و گمنام هستند و یا با ارتباط مستقیم خود مورینیو انجام شدن و خود مورینیو موفق شد شاگردان سابقش رو راضی به اومدن کنه. در دو سال گذشته لیست اولیه و حتی لیست دوم مورینیو برای خرید انجام نشد و باشگاه عملا نتونسته خواسته های مورینیو برای خرید رو انجام بده. با این شرایط و با توجه به خریدهای فراوان سایر رقبا هیچ امیدی برای بازگشت به اوج وجود نخواهد داشت و مورینیو هم مایوس شده و خواهد رفت. باعث تاسفه که مالکان آمریکایی عرضه حفظ منچستر بزرگ رو ندارن و دارن به مسیر نابودی میبرنش. انگار دشمن مالک باشگاه شده نه یک منچستری واقعی!

  • سورنا شهرکی (مدیر)
   سورنا شهرکی (مدیر)

   همیشه خرید گران قیمت جواب نبوده. الان بازیکنانی که از دید شما گمنام هستند بد کار نکردن مثل بایلی.

   به هر حال باید تا دو هفته دیگه صبر کنیم و ببینیم مدیریت بازیکنانی رو جذب میکند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *