خانه / نقل و انتقالات / رئیس مصمم است در ژانویه ستاره تاتنهام را به دست آورد

رئیس مصمم است در ژانویه ستاره تاتنهام را به دست آورد

مدت هاست که دنی رز تحت نظر یونایتد قرار گرفته و شواهد حاکی از آن است که وی نیز به این انتقال بی میل نیست.

یونایتد فنز – این ملی پوش انگلیسی تابستان گذشته در گفتگو خود با The Sun چنین عنوان کرده بود که قصد ترک باشگاه را دارد و دنبال محیطی برای فتح بیشتر عناوین و افتخارات خواهد بود. شیاطین سرخ نیز بر آنند که این مدافع چپ را برای افزایش شانس خود جهت کسب عنوان لیگ برتر به اولدترافورد دعوت کنند. هر چند دانیل لیوای، ریاست باشگاه تاتنهام، به سختی در مقابل این فرایند مقاومت خواهد کرد چرا که به هیچ وجه تصمیم ندارد موجبات تقویت حریف خود را فراهم آورد.

همچنین دیگر بزرگان فوتبال چون رئال مادرید، یوونتوس و پی اس جی نیز به این بازیکن علاقه نشان داده اند. یک منبع خبری در این مورد چنین اظهار دارد:

” برهیچ کس پوشیده نیست که خوزه به این بازیکن علاقه مند است و در ژانویه برای دستیابی به او اقدام خواهد کرد، مسلما با وجود تاتنهام رسیدن به این هدف آسان نخواهد بود و همه چیز به مسائل مالی مرتبط می باشد. ”

کارشناسان بر این عقیده هستند که تبادل دنی رز و لوک شاو یکی از گزینه های محتمل است که می تواند به این فرآیند سرعت بخشد. شاو تا کنون تلاش بسیاری داشته تا جایگاه خود را در ترکیب مورینیو تثبیت کند، اما با توجه به عدم موفقیت وی در این امر، فرصت خوبی خواهد بود که این باشگاه را ترک کند.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

فرصتی که سال گذشته از دست رفت

تابستان پارسال ایوان پریشیچ تا مرز پیوستن به یونایتد پیش آمد و حتی مقدمات زندگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *