خانه / مصاحبه / رئیس: استوک سعی نداشت برنده بازی باشد

رئیس: استوک سعی نداشت برنده بازی باشد

خوزه مورینیو ادعا می کند استوک به هیچ وجه قصد پیروزی در بازی را نداشته و فقط به دنبال حفظ نتیجه ۲-۲ بوده است.

یونایتد فنز – استوک در دقایق پایانی موفق شد با زدن گل از یونایتد پیش بیفتد ولی این خوشحالی دوامی نداشت و قبل ازسوت پایان نیمه با ضربه سر مارکوس راشفورد کار به تساوی کشید. در نیمه دوم نیز لوکاکو درخشش خود را ادامه داد و توانست یونایتد را جلو بیاندازد. با این حال این اختلاف نتوانست امنیت ۳ امتیاز را حفظ کند و چوپو موتینگ مجددا ضربه کرنر را تبدیل به گل کرد و یک امتیاز را برای تیم بدست آورد.

پس از آن خوزه مورینیو اظهار داشت که از نتیجه بازی راضی نیست و مارک هیوز برای حفظ نتیجه در لاک دفاعی فرو رفته بود. او در مصاحبه با BBC Sport می گوید:

” خیر من از کسب تنها یک امتیاز راضی نیستم، تیم ما خیلی بیشتر به پیروزی نزدیک بود، البته که چاره ای جر قبول نتیجه نداریم. یک تیم به دنبال پیروزی بود و تیم دیگر به دنبال حفظ امتیاز، آنها به سختی جنگیدند، به خوبی دفاع کردند، در ضد حملات و در یار چینی بسیار قدرتمند ظاهر شدند. “

شاید ارزیابی مورینیو از استوک کمی سختگیرانه باشد ولی خوب به هر حال آنها باعث عدم نتیجه گیری دلخواه منچستر یونایتد شدند، با وجود این که شیاطین سرخ بر بازی تسلط داشتند. ۶۳ درصد توپ در اختیار آنها بود و ۸ شوت بیشتر از استوک به سمت دروازه روانه کردند. البته همان یک امتیاز کافی بود که یونایتد صدر جدول لیگ برتر را با احتساب تفاضل گل بیشتر حفظ کند و استوک که دو بازی اخیر خود را با تساوی به اتمام رسانده است در جایگاه دهم قرار گیرد.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *