دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / رئال مادرید همچنان به دنبال دخئا

رئال مادرید همچنان به دنبال دخئا

طبق ادعا خبرگزاری  نزدیک به باشگاه رئال سه بازیکن منچستریونایتد را زیر نظر دارد

یونایتدفنز- طبق ادعا خبرگزاری  Manchester Evening News رئال مادرید درخواست کرده است تا از جابجایی سه بازیکن منچستر یونایتد در آستانه نقل و انتقالات تابستانی مرتبا در جریان قرار بگیرد. شنیده ها حاکی از این است که مادریدی ها علاقه خود به دخیا را مجددا از سر گرفته اند و همچنین شرایط پوگبا و مارسیال را نیز زیر نظر دارند. هر چند بارها اشاره شده است که مارسیال و پوگبا از شرایط کنونی خود در منچستریونایتد راضی نیستند بعید بنظر میرسد که مورینیو و سران باشگاه در نظر داشته باشند که این دو مهره را از دست بدهند.

همچنین احتمال می رود گرت بیل جزء بازیکنانی باشد که مادرید پس از رد اولین پیشنهاد خود به منچستر یونایتد پیشنهاد کند. مادرید همچنین از علاقه یونایتد به جذب دو هافبک مرکزی آگاه می باشد و گفتنی است که مایل هستند مودریچ یا کروس را در یک معاوضه بالفعل به یونایتد پیشنهاد دهند.

هر چند علیرغم وسوسه های آشکار، یونایتد رغبتی برای اعطای فرصت جهت مذاکره با مادرید ندارد چرا که اولویت آنها تمدید قرارداد دخیا می باشد. قرارداد فعلی دخیا سال آینده منقضی می شود ولی یونایتد گزینه تمدید آن تا سال ۲۰۲۰ را نیز در قرارداد گنجانده است.همچنین گفتنی است که این تابستان میتواند آخرین شانس خرید دخئا توسط رئال مادرید باشد.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

رقابت یونایتد با بارسلونا برای جذب ویلیان

منچستریونایتد با پیشنهاد ۶۰ میلیون یورویی قصد دارد با بارسلونا برای جذب ویلیان رقابت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *