خانه / بازیکنان / رئال مادرید دیگر علاقه ای به دخیا و کورتوا ندارد

رئال مادرید دیگر علاقه ای به دخیا و کورتوا ندارد

رئال مادرید تصمیم گرفته است تا همچنان به ناواس اعتماد کند.

یونایتد فنز– رئال مادرید در چند سال اخیر به دنبال دروازبان بوده است و بسیاری کیفیت ناواس را به عنوان دروازبان شماره یک زیر سوال برده اند.
قهرمان لالیگا به دنبال داوید دخیا و تیبوت کورتوا برای جانشینی ملی پوش کاستاریکایی بوده است. با این حال گزارشات حاکی از آن است که رئال مادرید دیگر علاقه ای به جذب این دروازبانان ندارد و میخواهد به ناواس اعتماد کند. نشریه اسپانیایی Don balon ادعا می کند فلورنتینو پرز به ناواس ۳۰ ساله اعتماد کامل دارد. کورتوا و دخیا غیر قابل دسترس هستند و این تیم گزینه دیگری ندارد.

زیدان به مانند دیگر بازیکنان رئال اعتماد کامل به این دروازبان کاستاریکایی دارند. کیلور ناواس در ماه ژوئن با پیامی احساسی از زیدان و هم تیمی هایش به خاطر حمایت هایشان در لحظات سختی تشکر کرد. او در این پیام گفت:

من با مصدومیت فصل را شروع کردم و ریکاوری سخت بود. من میخواستم که آسان باشد اما اینطور نبود. در حال حاضر احساس قویتری  هم از لحاظ فوتبالی هم روحیه ای دارم. من به زیدان بدهکارم و یکی از راه های جبران آن این است که بهتر بازی کنم تا از تصمیماتش حمایت شود. هر کسی دوست دارد وقتی در شرایط سختی است از او حمایت شود. و مهمتر از آن هم تیمی هایی که هرروز آنجا هستند. وقتی میبینی آنها به تو شک ندارند به شما روحیه می دهد.

تبلیغات

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

دپورتیوو لاکرونیا علاقمند به جذب سرخیو رومرو

رومرو همچنان منتظر پیشنهادات برای ترک یونایتد است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *