خانه / بازیکنان / رئال مادرید دیگر علاقه ای به دخیا و کورتوا ندارد

رئال مادرید دیگر علاقه ای به دخیا و کورتوا ندارد

رئال مادرید تصمیم گرفته است تا همچنان به ناواس اعتماد کند.

یونایتد فنز– رئال مادرید در چند سال اخیر به دنبال دروازبان بوده است و بسیاری کیفیت ناواس را به عنوان دروازبان شماره یک زیر سوال برده اند.
قهرمان لالیگا به دنبال داوید دخیا و تیبوت کورتوا برای جانشینی ملی پوش کاستاریکایی بوده است. با این حال گزارشات حاکی از آن است که رئال مادرید دیگر علاقه ای به جذب این دروازبانان ندارد و میخواهد به ناواس اعتماد کند. نشریه اسپانیایی Don balon ادعا می کند فلورنتینو پرز به ناواس ۳۰ ساله اعتماد کامل دارد. کورتوا و دخیا غیر قابل دسترس هستند و این تیم گزینه دیگری ندارد.

زیدان به مانند دیگر بازیکنان رئال اعتماد کامل به این دروازبان کاستاریکایی دارند. کیلور ناواس در ماه ژوئن با پیامی احساسی از زیدان و هم تیمی هایش به خاطر حمایت هایشان در لحظات سختی تشکر کرد. او در این پیام گفت:

من با مصدومیت فصل را شروع کردم و ریکاوری سخت بود. من میخواستم که آسان باشد اما اینطور نبود. در حال حاضر احساس قویتری  هم از لحاظ فوتبالی هم روحیه ای دارم. من به زیدان بدهکارم و یکی از راه های جبران آن این است که بهتر بازی کنم تا از تصمیماتش حمایت شود. هر کسی دوست دارد وقتی در شرایط سختی است از او حمایت شود. و مهمتر از آن هم تیمی هایی که هرروز آنجا هستند. وقتی میبینی آنها به تو شک ندارند به شما روحیه می دهد.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *