خانه / نقل و انتقالات / دی مارتزیو: علاقه ی منچستریونایتد به پریشیچ سرد شده است

دی مارتزیو: علاقه ی منچستریونایتد به پریشیچ سرد شده است

ژورنالیست معتبر ایتالیایی از کم شدن علاقه ی شیاطین سرخ به وینگر اینتر خبر داد.

یونایتد فنز – منچستریونایتد در حدود ۱۴۰ میلیون پوند در این تابستان خرج کرده اند. آنها موفق شده اند نمانیا ماتیچ، روملو لوکاکو و ویکتور لیندلوف را جذب کنند.

با این حال شیاطین سرخ همچنان موفق نشده اند که ایوان پریشیچ را جذب کنند؛ بازیکن کرواتی که شیاطین سرخ چند هفته ای است برای جذب او تلاش می‌کنند. منچستریونایتد امیدوار بود با فشاری که پریشیچ بر روی مسئولان اینتر میاورد، قیمت این انتقال را کم کند.

با این حال افعی های میلانی حاضر به تخفیف به قرمز های اولدترافورد نشدند و Gianluca Di Marzio ژورنالیست ایتالیایی احتمال داد که منچستریونایتد در تلاش برای جذب وی تسلیم شده است.

دی مارتزیو در این باره در سایت خود نوشت:

” احتمال این وجود دارد که پریشیچ در اینتر بماند. علاقه منچستریونایتد به وی کاهش یافته است و شیاطین پیشنهاد دیگری برای جذب او ارائه نکرده اند. اینتر میلان آماده است تا پیشنهاد قراردادی جدید به ایوان پریشیچ بدهد. در روز های اخیر هیچ تماسی از سوی منچستریونایتد با باشگاه اینتر برقرار نشده است. حتی اگر پریشیچ در اینتر بماند، این تیم ایتالیایی در نظر دارد تا گوشه های خود را تقویت کند. “

ایوان پریشیچ تا ژوئن ۲۰۲۰ با اینتر قرارداد دارد. او فصل گذشته ۴۲ بازی برای اینتر میلان انجام داد و موفق شد ۱۱ گل و ۱۲ پاس گل را به نام خود ثبت کند.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

ماموریت غیرممکن برای خرید پریشیچ

منچستریونایتد برای مدت طولانی پریشیچ را تحت نظر داشته است و سال گذشته موفق به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *