یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / دی فری مشتاق انتقال به الدترافورد

دی فری مشتاق انتقال به الدترافورد

مدافع هلندی لاتزیو یکی از گزینه های نقل و انتقالاتی باشگاه در فصل پیش بود و اکنون امکان انتقال او به الدترافورد وجود دارد.

یونایتد فنز- شایعات انتقال دی فری به منچستریونایتد کمی غیرمنطقی به نظر میرسد. حدود یک سال پیش گفته میشد که سران منچستریونایتد به مورینیو قول داده بودند که این مدافع هلندی را جدب خواهند کرد و حتی توافقات اولیه نیز بین شیاطین سرخ و لاتزیو حاصل شده بود و در نهایت هیچ اتفاقی رخ نداد و او در ایتالیا باقی ماند.

حالا که قرارداد دی فری در تابستان به پایان خواهد رسید خبرگزاری Il Messaggero ادعا میکند که این مدافع هلندی پس از اینکه در تابستان گذشته به منچستریونایتد ملحق نشد هنوز هم منتظر پیشنهادی از سوی منچستر و مورینیو است. دلیل عدم تمایل منچستریونایتد برای به خدمت گیری او، مصدومیت زانوی او بود و شیاطین سرخ نمیخواستند پس از به خدمت گیری او بالافاصله به تعداد مصدومانشان افزوده شود.

اما حالا که این مشکل حل شده است و او تنها در یکی از بازی های لاتزیو در این فصل سری آ در ترکیب تیمش حضور نداشته است احتمال بازگشت منچستریونایتد برای به خدمت گیری او وجود دارد. علاوه بر این منچستریونایتد در تابستان پیش رو میتواند این مدافع ۲۵ ساله را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد و دی فری نیز به این انتقال علاقه مند است. درحالی که او در حال حاضر اولویت منچستریونایتد نیست اما مورینیو دوست ندارد بازیکنی را که به سبک بازی اش علاقه مند است و میتواند بدون پرداخت رقم فسخ قرارداد او را جذب کند را از دست بدهد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

بنفیکا همچنان به جذب دارمیان علاقمند است

به نظر می رسد که باشگاه پرتغالی بنفیکا هنوز از جذب متیو دارمیان ناامید نشده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *