دیگو فورلان: فاکوندو بازیکنی حرفه ای است؛ ادینسون هنوز هم بازیکن فوق العاده ای است
دیگو فورلان: فاکوندو بازیکنی حرفه ای است؛ ادینسون هنوز هم بازیکن فوق العاده ای است

دیگو فورلان: فاکوندو بازیکنی حرفه ای است؛ ادینسون هنوز هم بازیکن فوق العاده ای است

یونایتد فنز- فورلان در رابطه با صحبت هایش با اوله گنار سولشر توضیح داد:

او سوالات زیادی درباره فاکوندو پلیستری از من پرسید و من به آنها جواب دادم. علاقه زیادی به این بازیکن وجود داشت و من می توانستم دلیل آن را بفهمم. او بسیار سریع است و به راحتی از بازیکنان عبور می کند. او این کار را به خوبی انجام می داد حتی هنگامی که شرایط تیمش نامناسب بود.

 

او دوست دارد در میانه زمین توپ را دریافت کند و آن را تا محوطه حمل کند. حتی با وجود اینکه او جوان بود، من هر هفته او را در تیم خود قرار می دادم. او می تواند علاوه بر سمت راست در چپ نیز بازی کند. او مثل من دو پا است و سعی می کند مثل رایان گیگز دریبل بزند. من به اوله گفتم که او پتانسیل زیادی دارد اما هنوز نیاز به پیشرفت دارد.

مهاجم سابق اروگوئه ای بیان کرد:

من همیشه به فاکوندو گفته ام، که در اروگوئه بازیکنانی مثل تو نیستند، اما اگر به اروپا بروی که بهترین های جهان را به خود جذب می کند، افراد دیگری بسیار سریع تر و قوی تر از تو وجود دارد. تو پتانسیل داری اما پیشرفت به خودت بستگی دارد.

 

فاکوندو کمی خجالتی است اما به سختی تمرین میکند و واقعا حرفه ای است. به زبان انگلیسی مسلط است و به مدرسه خصوصی می رفته است. او ویژگی های بسیاری دارد که من برای اوله شرح داده ام.

بازیکن سال های دور شیاطین سرخ، ادامه داد:

اما هواداران باید صبور باشند زیرا او ۱۸ ساله است و کار سختی پیش رو دارد و در آغاز کار خود است. او باید درک کند که هنوز هیچ کاری نکرده است و هنوز یک ستاره نیست. او در حال رسیدن به یک باشگاه بزرگ است و برای رسیدن به آن نقطه خوب کار کرده است اما من آنجا بوده ام و واقعا سخت است. شما باید سخت کوش و فداکار باشید و البته کمی شانس هم موثر است.

 

من به فاکوندو گفتم که منچستر مکان خوبی است زیرا بازیکنان را به ستوه نمی آورند و منتظر پیشرفت او خواهند ماند. آنجا یک شهر خوب برای حرفه ای بودن نیز است، یک شهر فوتبال که طرفداران پرشور و قابل احترامی دارد.

وی در نهایت در مورد ادینسون کاوانی گفت:

ادینسون هنوز بازیکن فوق العاده ای است چرا که ندیدم عملکرد او افت داشته باشد. او خریدی عالی است درست مثل زلاتان. او با نحوه تمرین و بازی اش می تواند تاثیر مثبتی روی بازیکنان جوان بگذارد.

 

او ذاتا یک برنده است و افتخارات زیادی کسب کرده است. یک گلزن سریع و با انگیزه که هر جا بوده کارش را به بهترین شکل انجام داده است و حتی بسیاری اوقات پاس گل هم می دهد. او قدرتمند است و فیزیکش کاملا مناسب فوتبال انگلیس است.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

گلیزر ها به دنبال توافق با خورخه مندز برای انتقال رونالدو

بر اساس گزارش های رسیده، گلیزر ها، مالکان منچستر یونایتد با ایجنت کریستیانو رونالدو، خورخه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 16 =