دیوید مویس : تونی کروس را در منچستریونایتد میخواستم
دیوید مویس : تونی کروس را در منچستریونایتد میخواستم

دیوید مویس : تونی کروس را در منچستریونایتد میخواستم

به نقل از یونایتدفنز و به گزارش اکسپرس دیوید مویس سرمربی اسکاتلندی سابق شیاطین سرخ افشا کرد که در طول دوره کوتاه هدایت منچستر یونایتد قصد بخدمت گرفتن ستاره آلمانی وقت باشگاه بایرن مونیخ را داشته است.

اما بعد از شکست در امضای قرارداد با تونی کروس و انتقال او به لیگ برتر دیوید مویس نتوانست فصل را با شیاطین سرخ به اتمام برساند.

رهبر سابق تافی ها تونی کروس را نه تنها به چشم یک استعداد نمی دید بلکه از او به عنوان اسکولز جدید تئاتر رویاها یاد می کرد.

مویس در ستون روزنامه تایمز نوشت:

” تونی کروس یک استعداد خاص است و احتمالا نزدیک ترین شخص از لحاظ شباهت به ژابی آلونسو ، پیرلو یا پل اسکولز است . “

” دفعاتی زیادی او توپ دریافت میکند ; دید او ، انتخاب او که چه موقع پاس کوتاه یا بلند ارسال کند او یک هافبک دفاعی کامل است. کسی که می تواند با یک پاس فضا ایجاد کند. بازیکنان زیادی با این خصوصیت وجود ندارند . ”

 

او ادامه داد:

” من میخواستم تونی کروس را از بایرن مونیخ به منچستر یونایتد بیاورم ، من فکر میکردم کیفیت پاس های او و توانایی او برای به حرکت درآوردن بازیکنان از او یک بازیکنان سطح بالا در منچستر یونایتد میسازد ، درست مثل اسکولز. اومانند آلونسو ، پیرلو و اسکولز سعی میکند زمانی که فرصت شوت زنی فراهم است به حمله ملحق شود و شوت های خود را روانه دروازه حریف کند زیرا او مانند یک مهاجم خوب بر روی توپ مسلط است . او از دست رفت و اکنون برای رئال مادرید بازی میکند ، چه بازیکن فوق العاده ایست . “

 

کروس در سال ۲۰۱۴ بعد از اخراج مویس از سرمربی گری یونایتد با ۲۴ میلیون پوند به رئال مادرید پیوست. و توانست دوبار با این تیم قهرمان لیگ قهرمانان شود .

۰

درباره ی ali12

مطلب پیشنهادی

اخبار کوتاه منچستریونایتد به تاریخ ۲۶ خرداد ۹۷

اخبار کوتاه منچستریونایتد به تاریخ ۲۶ خرداد ۹۷

در این پست به اخبار مهم در طول روز میپردازیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 12 =