دیوید دخیا: انتقاد ها همیشه وجود دارند ولی مهم این است که همیشه پیشرفت کنید و خوشحال باشید.

مصاحبه دروازه بان اول شیاطین سرخ، دیوید دخیا، را می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – مرد اسپانیایی منچستریونایتد در مورد زمان پیوستنش به این باشگاه و حضور در آن، اظهار داشت:

وقتی به تیم ملحق شدم یک نوجوان بودم، به همین دلیل از خیلی چیزها مطمئن نبودم. من به یک باشگاه بسیار بزرگ با زبان و فرهنگ متفاوت ملحق شده بودم، همه چیز تفاوت داشت. من در این تیم بالغ شدم و به عنوان بازیکن رشد قابل توجهی داشتم.

قدردان آن چه بر من در این سال ها در یونایتد گذشت هستم و چه چیزی می توانم بگویم؟ این باورنکردنی است. بودن در اینجا فوق‌العاده است، صادقانه بگویم، من در منچستر حس می کنم در خانه هستم.

دخیا پیرامون اشتباهاتی که از او رخ داده بود، گفت:

به نظر من شما باید از اشتباهات خود درس بگیرید و خود را با شرایط تطبیق دهید. قطعا اشتباهات مخصوصا در مواقع بد می‌توانند آموزنده باشند و به نظر من این خود زندگی است.

من درس های زیادی گرفتم و سخت است که بخواهم فقط یک مورد را بگویم. بیان کردنش سخت است ولی شما می توانید درس های بسیاری بگیرید مخصوصا اگر در شرایط خیلی سخت قرار داشته باشید. در جهان امروز موقعیت های بسیار سختی برای شما پیش خواهند آمد و انسان های زیادی وجود دارند که می‌خواهند شما را تخریب کنند.

گلر ۳۰ ساله به انتقاداتی که از او می شود، واکنش نشان داد:

مسئله اصلی داشتن اعتماد به نفس کافی و نشان دادن بهترین خودتان در هر بازی میباشد. فشار ها و انتقاد ها همیشه وجود دارند ولی مهم این است که سعی کنید همیشه پیشرفت کنید و خوشحال باشید.

وی در نهایت ذهنیت خود را بدین شکل بیان کرد:

من همچنان همان آدم سابق هستم ولی تجربه بیشتری دارم. اتفاقات زیادی را پشت سر گذاشتم و در همه مسائل پخته تر شدم. من از دستاورهای خودم راضی هستم و نگاهی به آینده دارم. سال های زیادی در باشگاهی مانند منچستریونایتد بازی کرده ام و مایه افتخارم است. آماده ام تا این روند را ادامه بدهم!

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

ون بیساکا: برونو غیر قابل پیش بینی است؛ می‌خواهم در یونایتد افتخارات زیادی کسب کنم

آرون ون بیساکا در جدیدترین مصاحبه ی خود به تمجید از برونو فرناندز پرداخته است. …

یک دیدگاه

  1. هنوز که پیشرفت نکرده

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =