چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / دیوید بکهام به اشتباهات زندگی مشترکش اعتراف می کند

دیوید بکهام به اشتباهات زندگی مشترکش اعتراف می کند

دیوید بکهام می گوید که، او و ویکتوریا چگونه از عهده اوقات سخت برآمدند.

یونایتد فنز – به گزارش میرر، ستاره سابق منچستر یونایتد و انگلستان، در اجرای ویژه هفتاد و پنجمین سالگرد شوی رادیو ۴، بنام دزرت آیلند دیسک، اعتراف کرد. دیوید بکهام اعتراف کرد که در زندگی مشترک مرتکب اشتباهاتی شده است. اما اسطوره فوتبال مصرانه اظهار می کند که او و همسرش ویکتوریا، بخاطر عشق عمیق شان همیشه در کنار یکدیگر خواهند بود. بکز ۴۱ ساله که ۱۹ سال است ازدواج کرده، به کرستی یانگ، مجری برنامه می گوید:

ما خانواده های مستحکمی داشتیم و با ارزشهای درستی بزرگ شده ایم. البته که شما در طول سالیان عمر خود اشتباه می کنید. و همگی می دانیم که زندگی مشترک گاهی اوقات دشوار است و این مستلزم از عهده آن برآمدن است. هرگاه ما با اوقات سختی مواجه شدیم، یکدیگر را بهتر از هر کس دیگری که ما را می شناسد، شناختیم، و سپس صحبت کرده ایم.

بکز می گوید، مردم به او اتهام زده اند که برای صدمه ندیدن برند درآمدزای بکهام است که او و ویکتوریا از هم جدا نمی شوند. اما وی اصرار دارد که:

ما با هم مانده ایم چون یکدیگر را دوست می داریم و جهار فرزند شگفت انگیز داریم.

وی افشا کرد، وقتی برای اولین بار ویکتوریای اسپایس گرل را که الان ۴۲ ساله می باشد، ملاقات کرد، مجبور به دیدار یکدیگر در پارکینگ اتومبیل شدند. او گفت:

من این بی ام دابلیوی آبی روشن فوق العاده را داشتم، ولی هنوز در مسافرخانه زندگی می کردم.

دیوید، آهنگ “چیزی درباره طرز نگاه امشب تو” از سر التون جان را بعنوان یکی از آهنگ های محبوب خود نام برد. وسیله لوکس او یک کلاه انگلستان است و کتاب محبوب او، کتاب آشپزی بنام “آتش” می باشد.

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *