دین هندرسون؛ ستاره ای جدید درون دروازه شیاطین سرخ؟

سنگربان انگلیسی در اولین بازی فیکس خود برای منچستریونایتد تاثیر گذار ظاهر می شود.

یونایتد فنز – هندرسون مقصر عملکرد افتضاح یونایتد در نیمه اول نبود. درواقع هندرسون به یونایتد کمک کرد تا در بازی بماند. در حالی که یک ضربه آزاد از سمت راست آرون کرسول به سمت چپ او وارد شد، هندرسون یک سیو عالی انجام داد. این یکی از پنج سیو او در بازی شنبه شب بود.

اشتیاق و عزم هندرسون باعث شد او در نقل و انتقالات قرضی خود در گریمزبی تاون، شروزبری تاون و شفیلد یونایتد میان هواداران این تیم هم محبوب شود. هواداران هر سه باشگاه می توانند در این مورد به توافق برسند. همین اتفاق در باشگاه کودکی او، منچستر یونایتد رخ می دهد. هندرسون یک مچستری اصیل است و هواداران می توانند این موضوع را تشخیص دهند.

 فرصت بازی کردن به هندرسون می رسد

او در ابتدای فصل کم بازی کرد زیرا اوله گونار سولشر به دیوید دخیا ایمان آورد. حتی در لیگ قهرمانان اروپا، شانس هندرسون محدود بود اما این روال در طی هفته گذشته تغییر کرده است.

هندسون در بازی خارج از خانه مقابل ساوتهمپتون به بازی آمد و دقیقا همان کاری را انجام داد که از او انتظار می رفت. او دروازه اش را بسته نگه داشت تا یونایتد طی بازی عجیب و فوق العاده در نیمه دوم سه گل را به ثمر برساند. دین در اولین بازی فیکس خود مقابل وستهم نیز عملکرد قابل قبولی داشت. سیو هایی خوب، رهبری دفاع و شروع مجدد های خوب.

دفع توپ عالی هندسون منجر به گل یونایتد شد. توپ احتمالا از زمین بازی خارج شده بود و داور خط باید آن را تشخیص می داد. با این وجود هندرسون دید خوب، خونسردی و تصمیم گیری خوبی برای پیدا کردن آن نقطه و ارسال پاس داشت. یک ویژگی مثبت.

حضور دو دروازه بان عالی در ترکیب یونایتد دلگرم کننده است و حضور هندرسون و خونسردی او درون دروازه بسیار خوشایند است. با وجود اینکه سبک دو دروازه بان اندکی متفاوت است اما تفاوت محسوسی بین یونایتد با هندرسون و یونایتد با دخیا وجود ندارد.

سولشر: هندرسون یکی از بهترین دروازه بان های دنیا خواهد بود

سولشر بار ها از دین تمجید کرده و او را پس از بازگشت از شفیلد، به خوبی مدیریت کرده است. سولشر اخیرا در این باره گفت:

او دوباره آمده است و واقعا خوب تمرین می کند، در حال بلوغ است. دین از نظر من با یکی از بهترین دروازه بان های جهان تمرین می کند. او توانایی این را دارد که یکی از بهترین های جهان شود. این یک رقابت عالی میان آن ها است.

به احتمال زیاد دخیا مقابل لایپزیش به دروازه شیاطین سرخ برگردد. سولش به وضوح فعلا ترجیح می دهد دخیا را علی رغم مصدومیت اخیرش بازی دهد. مانند کاری که مقابل پاریس سن ژرمن انجام داد.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

۲ دیدگاه

  1. دوران دخیا در یونایتد تمام شده است.باید دخیا رو راحت ۸۰ یا ۷۰ میل بفروشیم. یا معاوضه کنیم معاوضه با اشکرینیار،توماس پارتی،پیولی، تئو هرنداندز و دوناروما و …..

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =