دین هندرسون؛ ابزاری برای تحت فشار قرار دادن داوید دخیا

با افت عملکرد داوید دخیا، باید فرصت های بیشتری در اختیار دین هندرسون قرار بگیرد

یونایتد فنز – حضور یونایتد در جام حذفی باعث شده تا آن ها بتوانند به دین هندرسون فرصت بازی بدهند. دروازه بان انگلیسی در این فصل ۲۲۵ دقیقه در لیگ برتر و ۸ بازی در دیگر جام ها انجام داده است که شامل آخرین بازی شیاطین سرخ مقابل وستهم می شود.

اشتباهات دخیا مقابل اورتون، بحث درباره دین هندرسون و اینکه باید بازی های بیشتری به او برسد را داغ کرده است.

این که برای دخیا این قضاوت منصفانه است یا خیر به کنار، پس از چند بازی خوب دوباره اشتباهات دخیا منجر به از دست دادن امتیاز شد و او می داند با وجود دین هندرسون، نباید مرتکب اشتباهی شود.

فرصت های بیشتری در راه است

علاوه بر بازی مقابل وستهم و جام حذفی، هندرسون می تواند در لیگ اروپا مقابل سوسیداد بازی کند. اشتباهات دخیا حتی می تواند منجر به بازی کردن هندرسون در لیگ برتر شود.

البته که سولشر تا کنون به دخیا وفادار بوده است و بازی های هندرسون تاکنون صرفا برای استراحت دادن به دروازه بان اسپانیایی بوده است اما شاید منطقی باشد که مربی نروژی در دو بازی بعدی شیاطین سرخ، از هندرسون استفاده کند به خصوص برای بازی با وست بروم.

شما می توانید تضمین کنید که آلاردایس به بازیکنان خود می گوید که دخیا را با توپ های هوایی که همیشه ضعف او بوده است، هدف قرار دهند. توپ های هوایی و سانتر ها همیشه تخصص تیم های آلاردایس بوده است.

دخیا تاکنون چند بازی مقابل تیم های او داشته اما هندرسون در دسترس است. وی در مقایسه با دخیا، روی توپ های هوایی بسیار بهتر و مسلط تر است.

منطقی است اگر هندرسون در این بازی فیکس باشد، همچنین استراحت دخیا می تواند به او کمک کند مخصوصا پس از عملکرد ضعیف مقابل اورتون.

حتی اگر هندرسون درخشش لازم را نداشته باشد، اوله می تواند ادعا کند که به وی فرصت داده است. اگرچه امیدواریم که او از فرصت استفاده کرده و سولشر همچنان یک چالش جدی برای انتخاب دروازه بان شماره یک خود داشته باشد.

منبع: United In Focus

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

مقاله: قمار ۵۰ میلیون پوندی برای قهرمانی جزیره، توپ در زمین یونایتد است

با توجه به ترکیب و خرید رقبای یونایتد در لیگ حتی با وجود جذب سانچو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =