دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / دیلی میل: تمرکز منچستریونایتد برای جذب راجا ناینگولان

دیلی میل: تمرکز منچستریونایتد برای جذب راجا ناینگولان

روزنامه ی انگلیسی دیلی میل ادعا کرد شیاطین سرخ همچنان به جذب ناینگولان علاقه مندند.

یونایتد فنز – به گزارش Daily Mail، بعد از اینکه تاتنهام هاسپر از فروش اریک دایر به شیاطین سرخ مقاوت کردند، این تیم تمرکز خود را روی جذب ناینگولان با ۴۰ میلیون پوند قرار داده است.

این هافبک قدرتمند بلژیکی فصل گذشته در لیست خرید کونته قرار داشت اما وی در رم ماند. چلسی در آستانه ی جذب تیموئه باکایوکو قرار دارد اما شاید برای تقویت بیشتر پست هافبک خود، همچنان به جذب ناینگولان علاقه مند باشد.

بعد از اینکه آقای خاص موفق شد روملو لوکاکو مهاجم اورتون را از آنتونیو کنته هایجک کند، ناینگولان میتواند جنگی دوباره بین منچستریونایتد و چلسی در فصل نقل و انتقالات باشد. این هافبک ۲۹ ساله میتواند رم را امسال ترک کند هر چند مونچی مدیر ورزشی جدید رم به هواداران این اطمینان را داده که وی فصل آینده نیز پیراهن رم را بر تن خواهد کرد اما می توان با پول فروش ناینگولان لیست رم را تقویت و بازسازی کرد.

ناینگولان یک مشتری جدی در ایتالیا به نام اینتر میلان دارد، اما نمیخواهد با فروش راجا به رقیب خود، هوادران تیفوسی این تیم را خشمگین کند. بنابراین آنها سعی در توافق با تیمی غیر ایتالیا همانند منچستریونایتد دارند. خوزه مورینیو یکی از تحسین کنندگان راجای بلژیکی است و عملکرد وی را از شش ماه گذشته زیر نظر داشته و همچنان خواهان جذب او می باشد.

پس از تنش های اخیر یونایتد و چلسی بر سر جذب لوکاکو، خوزه مورینیو همچنان امیدوار است تا بتواند باز هم نمانیا ماتیچ را این بار برای منچستریونایتد به خدمت بگیرد. اریک دایر نیز یکی دیگر از گزینه های آقای خاص است؛ اما تاتنهام اصرار بر این موضوع دارد که وی فروشی نیست. لیندر دندونکر دیگر بازیکنی است که شیاطین سرخ عملکرد وی را دنبال میکنند. او بعد از اینکه در بازی رفت و برگشت منچستریونایتد و اندرلخت عملکرد خوبی را بر جای گذاشت، به لیست بازیکنانی اضافه شد که شیاطین سرخ آنها را زیر نظر دارند.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

رقابت یونایتد با بارسلونا برای جذب ویلیان

منچستریونایتد با پیشنهاد ۶۰ میلیون یورویی قصد دارد با بارسلونا برای جذب ویلیان رقابت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *