یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / دیاریو گل: برای جانشینی موراتا، رئال مادرید رشفورد را زیر نظر دارد

دیاریو گل: برای جانشینی موراتا، رئال مادرید رشفورد را زیر نظر دارد

منبع مادریدی دیاریو گل از علاقه ی رئال مادرید به رشفورد پرده برداری کرد.

یونایتد فنز – مارکوس رشفورد در حال حاضر در تور پیش فصل منچستریونایتد در آمریکا به سر می برد. این بازیکن ۱۹ ساله، علی رغم اضافه شدن لوکاکو به لیست منچستریونایتد، سه گل در سه بازی گذشته به ثمر رسانده است.

رشفورد فصل قبل و تنها ۱۷ ماه بعد از درخشش در برابر میدتلند زیر نظر لوییس فن خال، موفق شد لیگ اروپا را بالای سر ببرد. خوزه مورینیو سرمربی حال حاضر شیاطین سرخ، رشفورد را در برنامه های خود قرار داده و فصل گذشته نیز بیش از هر بازیکن دیگری به او میدان داد. در همین حال، رئال مادرید موراتا را از دست داده و به مهاجم جدیدی نیازمند است.

بنظر می رسید موراتا به زودی هم تیمی جدید مارکوس رشفورد خواهد بود اما بعد از به نتیجه نرسیدن مذاکرات منچستریونایتد و رئال مادرید، علاقه ی قرمز های اولدترافورد به موراتا کمرنگ شد و آنها لوکاکو را به خدمت گرفتند. حالا موراتا یک رقیب جدی در چلسی برای رشفورد محسوب می شود.

به گزارش Diario Gol، در لیست چهار نفره ای که رئال مادرید برای جانشین موراتا در نظر گرفته، نام مارکوس رشفورد نیز دیده می شود. آنها میخواهند یک بازیکن با استعداد و جوان را به خدمت بگیرند. با این حال رئال مادرید می داند، خوزه مورینیو مخالف سر سخت این انتقال است، این مربی پرتغالی بهترین بازیکنان خود را به فروش نخواهد رساند. رئال مادرید این موضوع را بعد از اینکه نتوانستند دخیا را به خدمت بگیرند، متوجه شدند.

رابطه ی دو تیم نیز بعد از اینکه رئال مادرید برای جذب موراتا به منچستریونایتد تخفیف نداد، بدتر از همیشه است. با این حال به جز رشفورد در این لیست، نام تیمو ورنر، کسپر دولبرگ و پیر امریک اوبامیانگ دیده میشود.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

پریرا: حضور در فوتبال اسپانیا باعث پیشرفت من شد

آندرس پریرا طی مصاحبه ای در مورد دو فصل حضور در اسپانیا سخن گفته و …

۲ نظرها

  1. رئال هيچوقت به راشفورد حتي فكر هم نخواهد كرد
    راشفورد جانشيني خلف وين روني محبوب است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *