دین هندرسون ناامید از فرصت کم خود در منچستریونایتد

باشگاه های لیگ برتری درصورت تمایل هندرسون به جدایی آماده ی جذب وی هستند.

یونایتد فنز – اگر دین هندرسون در فصل آینده به عنوان دروازه بان اول انتخاب نشود، اولدترافورد را در تابستان ترک خواهد کرد.

نشریه Manchester Evening News می گوید هندرسون ۲۳ ساله از کمبود زمان بازی در لیگ برتر ناامید شده است و قصد ندارد فصل بعد دوباره نیمکت نشین دخئا بماند.

تاتنهام، چلسی و وستهم یونایتد علاقه خود را به دین هندرسون ابراز کرده اند اما وقوع یک انتقال دائمی دشوار به نظر می رسد زیرا باشگاه ها همچنان تحت تأثیر ضرر های مالی ناشی از کروناویروس قرار دارند. قیمت هندرسون حدود ۴۰ میلیون پوند خواهد بود.

تاتنهام می تواند دروازه بان مستعد خطای خود، هوگو لوریس را در تابستان بفروشد زیرا قرارداد او در سال آینده به پایان می رسد در حالی که لوکاس فابیانسکی، شماره یک فعلی وستهم نیز چهار ماه بیشتر با چکش ها قرارداد ندارد.

سرمربی سابق چلسی، فرانک لمپارد تابستان گذشته از هواداران هندرسون بود و توماس توخل جانشین او هم از کپا آریزابالاگا و ادوارد مندی در لیگ استفاده کرده است.

اعتقاد بر این است که هندرسون ناراحتی خود را نسبت به عدم داشتن فرصت کافی در لیگ برتر به اوله گونار سولشر ابراز کرده. ملی پوش انگلیس فقط دو بار در لیگ فرصت بازی پیدا کرده است.

دخئا ۳۰ ساله، در ۲۳ مسابقه از ۲۵ مسابقه لیگ برای یونایتد به میدان رفته اما انتقادات گسترده ای از او شده است.

برخی از چهره های ارشد منچستر یونایتد معتقدند که با وضعیت داوید دخئا به عنوان پردرآمدترین بازیکن باشگاه با ۳۷۵،۰۰۰ پوند در هفته موافق نیستند و احساس می کنند که او باید فروخته شود.

سولشر پیش از این گفته بود که هندرسون شماره ۱ بعدی یونایتد خواهد بود و اگر او باعث جدایی محصول آکادمی شیاطین سرخ شود، بدون شک در آینده ای نزدیک از ندادن فرصت کافی به هندرسون پشیمان خواهد شد.

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله: قمار ۵۰ میلیون پوندی برای قهرمانی جزیره، توپ در زمین یونایتد است

با توجه به ترکیب و خرید رقبای یونایتد در لیگ حتی با وجود جذب سانچو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 11 =