یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

دو هفته تا انتصاب مربی جدید منچستر؛ تن هاگ از منچستر تضمین می‌خواهد!

به نظر می‌رسد در چند هفتۀ آتی با جذب تن هاگ، پروسۀ انتخاب مربی منچستر به اتمام می‌رسد.

یونایتد فنز – به گزارش David Ornstien، اریک تن هاگ توانسته به عنوان گزینه مورد علاقه منچستر یونایتد ظاهر شود، اما با این وجود هنوز چیزی قطعی نیست.

این مرد هلندی خواسته‌هایی در رابطه با داشتن کنترل، نحوه بازی، تیم دستیار جدید، بودجه و اختیار داشتن برای به خدمت گرفتن و فروش بازیکنان دارد و او انتظار دارد این خواسته‌ها برآورده شوند.

اورنشتین در این خصوص افزود:

” چیزی که من از منابع نزدیک به اوضاع فهمیده‌ام این است که منچستر یونایتد می‌خواهد انتصاب سرمربی جدید حداکثر تا دو هفته آینده نهایی شود. “

تن هاگ

همچنین جاناتان نورثکرفت ژورنالیست معتبر نشریۀ تایمز در این خصوص ادعا کرد، تن هاگ، سران منچستر یونایتد را با ایده های مربی‌گری خود که به آنها ارائه داده تحت تاثیر قرار داده است. او می‌خواهد برنامه های منچستر یونایتد برای بعضی از بازیکنان مسن تر تیم شفاف سازی شود.

اریک مصمم است ترکیب فعلی تیم را با بازیکنانی جوانی که پر سرعت تر، با انرژی تر و پایبند به پرسینگ‌ هستند جایگزین کند. او در تلاش است تا تضمین اختیار داشتن خود برای انجام چنین تغییری را بدست آورد.

اگر تن هاگ فکر کند که نمی‌تواند‌ چنین تضمینی از سوی سران منچستر داشته باشد، به احتمال زیاد تمایل او به پذیرفتن پیشنهاد تیمی مدعی از بوندسلیگا خواهد بود.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x