خانه / مقاله و تحلیل / دو قرارداد مورینیو متقاعد کننده نیست

دو قرارداد مورینیو متقاعد کننده نیست

پاول مرسون تحلیلگر اسکای اسپورت بر این نظر است که بستن قرارداد با ویکتور لیندلوف و زلاتان ابراهیموویچ اصلا قانع کننده نیست.

یونایتد فنز – لیندلوف با ۳۰ میلیون یورو از بنفیکا برای ایفای نقش در اولدترافورد بعنوان اولین خرید تابستان بخدمت گرفته شد. ولی هنوز تاثیری در این تیم ایجاد نکرده است و بدنبال آن در بازی سوپرکاپ مقابل رئال مادرید از او استفاده ای نشد. در همین بین ابراهیموویچ نیز که فصل را در مقام بهترین گلزن پایان داد پس از اتمام قرارداد استعفا داد. و مرسون با این دو مورد کنار نمی آید. اما تحلیلگر اسکای اسپورت با از راه رسیدن لوکاکو ۱۱۵ میلیون یورویی و نمانیا ماتیچ از اورتون و چلسی بسیار شگفت است.

مرسون در مصاحبه با اسکای اسپورت:

” خرید لیندلوف انتظارات را به هیچ وجه برآورده نکرد اما لوکاکو و ماتیچ بسیار بسیار فوق العاده کار می کنند و به همین دلیل من ارزش زیادی برای آنها قائل هستم. آنها همان مهره هایی بودند که تیم به آن نیاز داشت و خواهید دید که تاثیرات شگرفی ایجاد خواهند کرد.”

” یونایتد با وجود این دو بازیکن تیم متفاوتی خواهد بود و این توان را خواهد یافت که قهرمانی لیگ را بدست آورد. و باید اضافه کنم در مورد بازگشت ابراهیموویچ اصلا خشنود نیستم. آنها به خوبی سرعت و قدرت را در خط حمله کسب کرده اند و سوال این است چه جایگاهی را می توان برای او در نظر گرفت.”

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

خداحافظ کاپیتان،خداحافظ اسطوره

خداحافظی یک اسطوره همیشه تلخ است اما اسطوره ها هرگز فراموش نمی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *