دو راهی انگلیسی-هلندی؛ منچستر فن د بیک را می خواهد؟!
دو راهی انگلیسی-هلندی؛ منچستر فن د بیک را می خواهد؟!

دو راهی انگلیسی-هلندی؛ منچستر فن د بیک را می خواهد؟!

یونایتد فنز – جک گریلیش نقش بسیار مهمی در بقای استون ویلا در لیگ برتر داشت و این عملکرد، ویلا را برای کسب مبلغ زیاد از فروش گریلیش وسوسه می کند. استون ویلا به دنبال رقمی بیشتر از ۵۰ میلیون پوند می باشد و این مسئله مورد قبول منچستر نخواهد بود.

 

به نقل از Evening Standard شیاطین سرخ توجه خود را به سمت فن د بیک متمایل کرده اند و می خواهند یک پیشنهاد رسمی به آژاکس ارائه دهند.

 

اگر چه منچستر گزینه های خوبی در خط هافبک دارد ولی فن د بیک می تواند رقیب برونو فرناندز برای بازی در پست هافبک هجومی باشد. رئال مادرید از جمله باشگاه هایی است که به این هافبک ۲۳ ساله لینک شده است.

۰

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

پائو تورس پلن ب منچستر یونایتد؛ پارتنر مگوایر از لالیگا می آید؟

همانند سال گذشته، باز هم تورس به یونایتد مرتبط شد. ۰

۷ دیدگاه

 1. کلا بخش خرید بازیکن منچستر بوی فاضلاب میاد .. ابم قطعه.

  ۰
 2. از نظر من خاک تو سر منچستر که گریلیش رو ول کرده هافبک به این خوبی که حتی تو پست وینگر چپ میتونه باشه اونم با ۶۰ تا همش بازیکنی که پاس هاش مهشره بدرد ضد حمله میخوره به خواطر این ادواردو احمق نمیاد سولشر هم واقعا تو خرید بازیکن گنده فقط تونست فرناندز رو شکار کنه وگرنه داغونه از نظر من گریلیش میتونه تحولی جدید تو خط هافبک باشه تازه اگه انقدر منچستر شول نبود میتونست سانچز رو بفروشه با پول نقد اشکرینیا رو بگیره (نتیجه اخلاقی کادر منچستر ریده حتی بدتر از یووه)

  ۰
 3. سید جان، تو رو اون جدّت این دورتموند رو یه نفرینی بکن ، هالند و بلینگهام رو که از چنگمون درآورد، سانچو رو هم که بهمون نداد، نفرینش کن، که دیگه رنگ قهرمانی ب چشمش نخوره

  ۰
 4. بنظر من اگه استون ویلا برای گریلیش قیمتی که قبلا گفته پایین نیاد آره اون موقع فن دبیک رو باید خرید اگه استون ویلا بیشتر از ۷۰ تا ۸۰ میلیون یورو بخواد باید فن دبیک خرید جک گریلیش برای تیم فصل یا آخر فصل گذاشت تا با پولی کمتر خرید

  ۰
 5. منظورم نیم فصل یا آخر فصل بعدی

  ۰
 6. استون ویلا کوتاه نمی یاد حداقل ۸۰ تا میخواد دوما استعدادشم خیلی با فان دبیک فرق نداره ولی من هاکان چالهان اوغلو رو به همش ترجیح میدم چون اخرای قراردادشه و از گریلیشم بهتره
  گزینه ها به ترتیب:۱-هاکان چالهان اوغلو ۲-فان دبیک

  ۰
 7. اگه هردوشون خریده بشن دست سولسشر تو چینش ترکیب بازتره و مجبور نیست که فقط از یه سیستم تکراری با تاکتیک های قابل پیش بینی استفاده کنه.

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + دو =