دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / دیمیتری میچل : بازی کردن در تیم اصلی شگفت انگیز است

دیمیتری میچل : بازی کردن در تیم اصلی شگفت انگیز است

دمی میچل پیش از بازی روز یکشنبه با تیم نروژی والرنگا در اسلو  با سایت رسمی مصاحبه ای داشته است.

یونایتدفنز- دمی میچل از حس و حال خود درباره ی بازی کنار تیم اصلی می گوید :

با تیم اصلی بازی کردن، تجربه بزرگی است. اولین بخش تور  اولین باری نیز بود که من فرصت حضور در آمریکا را پیدا می کردم. تجربه کاملاً جدیدی برای من بود و بودن در کنار تیم اصلی، این احساس را به شخص می دهد که بعد از خارج شدن از تیم رزروها، خود را بخشی از تیم اصلی می داند.  تا لحظه ی آخر اعزام تیم، من نمی داتستم که قرار است همراه تیم باشم، بنابراین یه کمی برایم غافلگیر کننده بود. اما من واقعا از بودن در کنار تیم و روال تمرینات راضی بوده ام.

او همچنین در مورد توانایی فیزیکی که در مقابل لس آنجلس گلکسی از خود نشان داد، با خنده گفت :

هم اکنون این موضوع نشان می دهد که من مدافع چپ مناسبی هستم. من در حال تطبیق پذیری با پست جدیدم هستم. باید آماده باشید که پیش بروید و پیشرفت کنید، این موضوع می تواند بعد از ۵ دقیقه یا بعد از ۲۵ دقیقه اتفاق بیفتد. باید برای هر سناریویی آماده باشید و آماده باشید که تاثیر خود را بگذارید. هر پستی که سرمربی از من می خواهد در آن بازی کنم، اگر او فکر می کند که آن پست درستی برای من است، من بازی در آن پست را امتحان می کنم. حالا هفت یا هشت ماه است که دارم در این پست، یعنی پست مدافع چپ، بازی می کنم بنابراین بعد از گذشت مدتی این پست را در تیم اول بازی کردن ، نشان دهنده ی این است که چه میزانی از پیشرفت در کارم دیده می شود. جالب بود که در بازی جلوی رئال سالت لیک، در پست وینگری به بازی گرفته شدم، که دوباره برایم جدید به نظر می آمد. با خود فکر کردم که برای مدتی می شود که در این پست بازی نکرده ام و بعد از آن در حدود پنج دقیقه بعد، آنتو نیو والنسیا از بازی اخراج شد که این بدین معنا بود که  من به پست سابق خود بر می گردم. به هرحال، احساس می کردم در خانه خود هستم و مثل یک رویا برایم بود.

دمی میچل مدافع ۲۰ ساله اهل انگلستان است که با بازی درخشان خود در تیم آکادمی منچستریونایتد توانست در ۱ جولای ۲۰۱۳ به تیم رزرو بپیوندد و بعد از ان بتواند به تیم اصلی راه پیدا کند.  باز بازی های درخشان وی در تورپیش فصل به نظر می رسد این بازیکن نظر مورینیو رو برای حضور در ترکیب اصلی وی جلب کند و این بازیکن با شماره ۳۵ بتواند در تیم اصلی منچستریونایتد بازی کند.  باید دید سرنوشت دمی میچل و سایر بازیکنانی که از تیم رزرو به تیم اصلی برای تور پیش فصل آمده اند چه خواهد شد.

درباره ی مهدی بابایون

مهدی بابایون
از سال 2009 منچستری شدم ؛ شاید مثل خیلیاتون قدیمی نباشم ولی میتونم بگم جونمم برای منچستریونایتد میدم اسطورمم تا ابد سرالکس فرگوسن :)

جعبه "همچنین ببینید"

ماتیچ: به چند بازیکن با تجربه نیاز داریم

ماتیچ از فصلی که گذشت میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *