خانه / آکادمی / دمیتری میچل، خواهان بازیهای بیشتر در تیم اصلی

دمیتری میچل، خواهان بازیهای بیشتر در تیم اصلی

میچل که اولین بازی رسمی خود را انجام داد، اعلام کرد که تشنه بازی های بیشتر است.

 

یونایتد فنز- دمیتری میچل، در اولین بازی رسمی خود با پیراهن منچستریونایتد، همه را تحت تاثیر قرار داد.  وی که در پست دفاع چپ بسیار درخشان ظاهر شد، در مورد حس خود در اولین بازی رسمی برای یونایتد گفت:

بازی در اولدترافورد تجربه بزرگی بود. من در اینجا به دنیا آمده ام و حالا در اینجا به میدان رفتم. این رویایی بود که به حقیقت پیوست. می خواهم از مربی تشکر کنم و همچنین به سایر بازیکنان تبریک بگویم. تجربه عظیمی بود. هرگز چنین چیزی را تصور نمی کردم که همه ما همزمان در زمین بازی خواهیم کرد.

میچل در مورد گلزنی هروپ، دوست و همبازی خود در آکادمی، که در برابر پالاس هم کنار هم به میدان رفتند، گفت:

بله، گل جاش فوق العاده بود، او در بازی گذشته هت تریک کرد و دو گل مشابه این را به ثمر رساند، پس طبیعتا اعتماد بنفس بثمر رساندن چنین گلی را داشت و برای او خوب شد که به گل اول خود دست یافت.

میچل که اخیرا از یک مهاجم به یک پیستون تبدیل شده است، از فرصت تقابل با وینگر روی فرم پالاس، ویلفرد زاها لذت برد. وی گفت:

این یک چالش بود، در زیر ۲۳ سال، شما با بازیکنان زیادی در چنین سطحی روبرو نمی شوید، پس این واقعا تجربه خوبی بود.

وی با یادآوری روزهای سخت و پر تلاش در آکادمی یونایتد، از کادر باشگاه تشکر کرد و گفت:

من در هر دیدار زیر ۲۳ سال در حال یادگیری هستم و امروز تجربیات بسیاری کسب کردم. هنوز در حال پیشرفت و یادگیری آن قسم از بازی خود هستم و همچنین می توانم جنبه تهاجمی بازی خود را به آن اضافه کنم. واقعا راهنمایی های خوبی از نیکی بات و همچنین مربی زیر ۱۸ سال کسب کرده ام، پس همه اینها تجربه خوبی بوده اند.

میچل از حس بازی در کنار بزرگ تر های تیم گفت:

تمام بچه ها فوق العاده بودند، بخصوص پل پوگبا، مایکل کریک و فیل جونز که در کنار من بود. آنها پیش از بازی و در طول بازی فوق العاده بودند. این شگفت انگیز بود که در طول بازی آنها را در کنار خود داشتم تا به من کمک کنند از پس بازی بر بیایم و به من اعتماد بنفس بدهند.

وی در پایان، هدف خود را اینگونه بیان کرد:

پس از بازی، مدام در این فکر بودم که این تمام چیزی است که برای آن می جنگم. این چیزی است که رویایت را می سازد. خوشبختانه می توانم بازیهای بسیار بیشتری را در اولدترافورد به میدان بروم.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

منچستریونایتد منتظر مشخص شدن آینده ی پدیده ی موناکو

یکی از اهداف منچستریونایتد برای جذب به عنوان نوجوان و پرورش در آکادمی باشگاه پدیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *