پنج شنبه , خرداد ۳ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / دلیل ترجیح دادن یونایتد به چلسی توسط لوکاکو مشخص شد

دلیل ترجیح دادن یونایتد به چلسی توسط لوکاکو مشخص شد

یکی از دوستان نزدیک لوکاکو در رابطه با انتقال لوکاکو به یونایتد توضیحاتی ارائه داد.

یونایتد فنز- انتظار میرفت لوکاکو در این تابستان به چلسی ملحق شود و آنتونیو کونته علاقمند بود تا او را جانشین دیگو کاستا کند. با این حال ملی پوش بلژیکی با مبلغ ۷۵ میلیون پوند به یونایتد پیوست تا جای خالیه رونی و زلاتان را در این تیم پر کند.
به نظر او در تیم جدیدش جاافتاده و در سه بازی دو گل برای تیمش به ثمر رساند که یکی از آنها در پیروزی دو بر صفر این تیم مقابل منچسترسیتی به ثمر رسید.
پس از آن چلسی سراغ آلوارو موراتایی که رفت که هدف اول یونایتد بود و او را با ۷۰ میلیون پوند به خدمت گرفت. و حالا daily mail گزارش میدهد که دلیل شکست چلسی مقابل یونایتد در جذب لوکاکو این بود که یونایتد هرکاری انجام داد تا مطمئن شود رقابت برای امضای قرارداد با او را پیروز میشود.


یکی از دوستان لوکاکو به نام فرانس که در آمریکا همراه با پوگبا و لوکاکو بود در مصاحبه ای اعلام کرد که آنتونیو کونته تنها یکبار با لوکاکو تماس گرفت در حالیکه ژوزه مورینیو سه قرارداد به او پیشنهاد کرد تا او را به یونایتد بیاورد. او در این مصاحبه گفت:

آنتونیو کونته تنها یکبار با او تماس گرفت. یونایتد با سه پیشنهاد مختلف سراغ او آمد اما چلسی حتی یک قرارداد هم پیشنهاد نداد. یونایتد بیشتر از چلسی او را میخواست و این دلیل انتخاب لوکاکو است. روملو واضح گفته بود که میخواهد پیش فصل را با تیمش پشت سر بگذارد. چلسی به صبر کردن و صبر کردن ادامه داد و او فکر کرد که یونایتد با پیشنهاد خوبی آمده است و مورینیو ایده های عالی ای دارد و او ۱۰۰% مطمئن بود که ژوزه او را میخواهد.

اوایل او می گفت بهتر است صبر کنم و ببینم باشگاه ها چکار میکنند. اما یونایتد جواب نه را قبول نمی کند. بعد از پیشنهاد دوم او گفت: هوممم آنها واقعا مرا میخواهند. بعد پیشنهاد سوم آمد و او گفت هوم با (م) کمتر و بعد از پیشنهاد چهارم گفت قبوله من بازیکن یونایتد هستم. پوگبا درباره یونایتد با او صحبت می کرد اما این تصمیم خود او بود.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

فنرباغچه بدنبال جذب اشلی یانگ

باشگاه ترکیه ای اشلی یانگ را برای تابستان زیر نظر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *