سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / دلیلی که میتواند باعث تمایل راشفورد به جدایی شود

دلیلی که میتواند باعث تمایل راشفورد به جدایی شود

با وجود جذب الکسیس کارشناسان معتقدند او تهدیدی برای راشفورد نیست بلکه عامل دیگری وجود دارد که میتواند باعث جدایی راشفورد شود.

یونایتد فنز- کارشناس Sky Sports و مهاجم افسانه ای ساوتهمپتون، مت لی تیسیه معتقد است جایگاه راشفورد در منچستریونایتد هنوز تهدید نشده است. راشفورد در برتری ۴٫۰ مقابل یئویل در جام حذفی در ترکیب اصلی قرارداد و موفق شد در این بازی گلزنی کند. با این حال این بازیکن ۲۰ ساله بعد از باکسینگ دی در هیچ یک از بازی های منچستریونایتد در لیگ جریره فیکس نبوده است و شاید احساس کند که آمدن الکسیس سانچز فرصت های او را حتی محدود تر از گذشته کند.

لی تیسیه معتقد است راشفورد هنوز به نقطه ای نرسیده که به دنبال جدایی از شیاطین سرخ باشد. اما اعتقاد دارد اگر ساوتگیت او را به تیم ملی دعوت نکند راشفورد شاید به دنبال پیدا کردن تیم جدیدی باشد. او گفت:

در این مرحله فکر نمیکنم او به دنبال ترک باشگاه باشد. من فکر میکنم او هنوز در سال های ابتدایی دوران حرفه ای خود قرار دارد، مطمئن نیستم که او در مرحله ای قرارداد که احساس میکند باید اینجا را ترک کند.

تنها دلیلی که میتواند باعث شود او به دنبال جدایی باشد تهدید شدن جایگاه او در تیم ملی است. فکر میکنم اگر این اتفاق رخ دهد که به عقیده ی من رخ نخواهد داد، او شاید به شرایط خود نگاه کند و با خود فکر کند که اگر میخواهد در تیم ملی بازی کند باید در تیم باشگاهی خود نیز در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

در این شرایط شاید او به فکر جدایی باشد اما او هنوز خیلی جوان است.

راشفورد از زمان دعوت به تیم ملی در سال ۲۰۱۶ در ۱۵ بازی ۲ گل به ثمر رسانده است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *