خانه / هیچکدام / دزدی از خانه مورینیو

دزدی از خانه مورینیو

هنگامی که آقای خاص در فرانسه مشغول تماشای فینال یورو بود شخصی برای دستبردن زدن به خانه او در منچستر اقدام کرده است…یونایتدفنز – در حالی که خوزه مورینیو مشغول دیدن بازی تیم محبوب کشورش پرتغال را در فرانسه و این که چگونه پرتقال توانست با گل دیر هنگام، پیروزی را از فرانسه بدزدد، خانه مورینیو در حال دستبرد زده شدن بود.

خوشحالی‌های مربی منچستر یونایتد با شنیدن این خبر که فردی ۲۵ ساله به خانه لوکس او در وست مینیستر به خانه او وارد شده بود، طول زیادی نکشید.

گفته می‌شود خانه این مربی فوتبال ۲۵ میلیون پوند قیمت دارد و در میان خانه‌های لوکس دیگر آن خیابان در قسمت مرکزی لندن جا دارد.
گفتنی است بعد از این حادثه گیبور رومان ۲۵ ساله، که قصد دزدی از خانه مورینیو را داشته است توسط یکی از پلیس‌های گشت این خیابان دستگیر شد و بعد از محاکمه به جرم تلاش برای دزدی به مدت ۴ هفته زندانی شد.

درباره ی داریوش رشیدی

داریوش رشیدی
متولد لامرد فارس - مدت طرفداری: از 9 سالگی - اسطوره مورد علاقه:روی کین - بازیکن مورد علاقه : مایکل کریک - فعالیت های یونایتدی خودم در شبکه اجتماعی رو با مدیریت گروه بین المللی منچستر یونایتد شروع کردم و سپس عضو مجموعه یونایتدفنز شدم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *