خانه / هیچکدام / در صورت غیبت والنسیا و شاو، جانشینان آنها چه کسانی هستند؟

در صورت غیبت والنسیا و شاو، جانشینان آنها چه کسانی هستند؟

به بررسی جانشینان شاو و والنسیا می پردازیم …

یونایتد فنز – خوزه مورینیو با مشکلی جدید در منچستریونایتد رو به رو شده است.

آقای خاص خوشحال از این است که فصل جدید را با منچستریونایتد خوب آغاز کرده است. خط دفاع این تیم نیز عالی عمل کرده است. دیوید ده خیا، اریک بایلی، دیلی بلیند و لوک شاو حتی یک دقیقه از سه بازی اول لیگ را از دست نداده اند و در تلاش هستند تا بهترین عملکرد دفاعی را به نمایش بگذارند. آنها تا کنون فقط یک گل در این سه بازی دریافت کرده اند.

اما احتمالا مورینیو مجبور است تغییری در خط دفاع خود انجام دهد. لوک شاو به دلیل اینکه اوضاع خوبی در تمرینات نداشته است به منچستر باز گشته است و از آن طرف نیز آنتونیو والنسیا ۲۴ ساعت قبل از دربی به شهر منچستر میرسد. حال به بررسی گزینه ها در این دو بخش خواهیم پرداخت.

در سمت راست:

خوزه مورینیو سه بازیکن در لیست خود دارد که میتوانند به جای والنسیا به ترکیب بروند. متئو دارمیان، فیل جونز و تیموتی فوسو منساه. اگر والنسیا آماده نباشد، دارمیان شانس زیادی برای حضور در ترکیب دارد. دارمیان حتی با شیاطین سرخ برای رویارویی با هال سیتی به هال سفر نکرد و در نیمکت این تیم حضور نداشت.

جونز در تور پیش فصل در دفاع وسط انجام وظیفه کرد و فوسی منساه نیز از بازی ویگان در جولای ۲۰۱۶ برای شیاطین سرخ به میدان نرفته است.

gettyimages-584719582-1

در سمت چپ:

سم آلاردیس سرمربی جدید انگلیس روز شنبه اعلام کرد که شاو برای دربی آماده است، قبل از اینکه اعتراف کند او به دلیل عضلانی بازی سه شیر ها برابر اسلواکی را از دست داده است.

کامرون بورثویک جکسون که بک آپ شاو در دفاع چپ بود به صورت قرضی راهی ولورهمپتون شد. او فصل گذشته در چندین بازی برای شیاطین سرخ در غیاب لوک شاو به میدان رفت.

از آن طرف مارکوس روخو در تور پیش فصل در دفاع چپ به میدان رفت و ۲۰ دقیقه برای شیاطین سرخ برابر لسترسیتی در جام خیریه به جای شاو در پست دفاع چپ، بازی کرد. اما به دلیل حضور در تیم ملی آرژانتین از مشکلی همانند والنسیا برخوردار است و احتمالا بازی را از دست می دهد.

اشلی یانگ که در دو بازی گذشته بر روی نیمکت بوده است شانس این را دارد که جای شاو را در دربی بگیرد. این بازیکن فصل گذشته نیز چندین بازی در این پست انجام داد اما پست اختصاصی وی نیست.

photo_2016-09-08_19-32-58

شانس بزرگتر:

آپشن دیگر نیز وجود دارد. اگر لوک شاو بازی روز شنبه را از دست دهد، آقای خاص میتواند دیلی بلیند را به سمت چپ برده و کریس اسمالینگ را جانشین وی کند. اسمالینگ فصل گذشته در ترکیب منچستریونایتد عالی عمل کرد اما بعد از اینکه تور پیش فصل را از دست داد نتوانست برای شیاطین سرخ در بازی ها رسمی به میدان رود. و فقط چند ثانیه برابر هال سیتی به بازی پرداخت.

مقاله از: Manchester Evening News

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *