خانه / آکادمی / زیر 23 سال / در آستانه بازی های منچستر در نیمه نهایی یورو لیگ مورینیو از بازی دادن به تیم دوم خود صحبت میکند

در آستانه بازی های منچستر در نیمه نهایی یورو لیگ مورینیو از بازی دادن به تیم دوم خود صحبت میکند

با افزایش تعداد مصدومیت ها و فشرده بودن بازی ها ، شاید تیم زیر ۲۳ ساله ها فرصت بازی در لیگ برتر پیدا کنند.

یونایتد فنز – سلتا ویگو هم اکنون در رتبه ۱۱ در جدول ۲۰ تیمه ی لالیگا قرار داد و تقریبا چیزی برای جنگیدن پیش روی انها نیست ولی دوبازی خیلی مهم در نیمه نهایی یورو لیگ در برابر منچستر یونایتد  پیش رو دارند.
یورولیگ همانقدر که برای سلتا مهم هست ،برای منچستر یونایتد هم دارای اهمیت است، نشریه اسپانیایی مارکا معتقد است تیمی که سلتا در برابر اتلیک بیلبائو به زمین خواهد فرستاد به اعتقاد این نشریه ” سلتا ب” خواهد بود.
پیش بینی میشود که سرمربی سلتا ادواردو بریزو تغییرات زیادی روبرای این بازی خانگی انجام دهد که به اعتقاد مارکا شانس اتلتیک بیلبائو برای پیروزی را افزایش خواهد داد.


ژوزه مورینیو همچنان امیدوار است تا در بین ۴ تیم اول لیگ جزیره فصل را به پایان برساند به همین دلیل نمیتواند تغییرات زیادی، مثل رقیب اسپانیایی خودش، در ترکیب داشته باشد. مصدومیت بازیکن های کلیدی منچستر یونایتد هم بی تاثیر در انتخاب های ژوزه نخواهد بود.
سلتاویگو امکان استراحت دادن به هر کدام از بازیکن ها که بخواهد را دارد بدون اینکه نگران این باشد که چه نتایج به رغم خواهد خورد در حالی که منچستر یونایتد و ژوزه مورینیو این امکان را نخواهند داشت.
البته باید در نظر داشت که منچستر یونایتد از نظر اقتصادی بسیار بزرگ تر از سلتاویگو است و دارای ترکیبی بسیار بزرگ تر و بهتر نسبت به رقیب اسپانیایی خودش است.

درباره ی رامین حسین زاد

رامین حسین زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *