دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / خبر اسلایدی / درگیری بازیکنان و مسئولین یونایتد و سیتی

درگیری بازیکنان و مسئولین یونایتد و سیتی

پس از پایان بازی در تونل خروجی بلوا به پا شد و نزاع بین چند تن به طور جدی بالا گرفت.

یونایتد فنز – پس از اتمام بازی و بالا گرفتن هیجانات و فشارهای روانی غوغا مهیبی در تونل خروجی شکل گرفت، بطری آبی به سر مورینیو برخورد کرد و همچنین مقداری شیر بر روی وی پاشیده شده بود، شواهد حاکی از آن است که چیزی در حدود ۲۰ نفر از مسئولین بازیکنان در درگیری دخالت داشته اند.

مورینیو از بازکنان سیتی خواسته بود که کمی احترام قائل شوند در حالی که صدای زیاد موزیک و هیاهو از رختکن بیرون می آمد او وارد آن جا شد و با ادرسون رو به رو گردید، پرخاش و درگیری لفظی به زبان پرتغالی بین آن دو بالا گرفت. بازیکنان یونایتد در راهرو به دنبال مورینیو شتافتند و به درگیری دامن زدند، شاهدان چنین بیان می کنند که چند تن از بازیکنان به مشت زنی پرداخته درحالی که پلیس نیز شاهد این ماجرا بوده است. مایکل آرتتا، کمک مربی سیتی، از ناحیه سر دچار جراحت و خونریزی شد. خبرگزاری اسپانیای Cadena SER ادعا دارد که این جراحت ناشی از پرتاب بطری توسط لوکاکو بوده است.

از طرفی هم سیتیزن ها مدعی هستند که مورینیو با ورود به رختکن آن ها از حدود قانونی تجاوز کرده است. بیست نفر در این نزاع شرکت داشتند و عواقب این بازی پر تنش را دو چندان ساختند. یونایتدی ها نیز عقیده دارند که تیم مهمان بیش از اندازه به جشن و پایکوبی پرداخته و آن طور که باید احترام قائل نشدند، بر روی مورینیو آب و شیر ریختند و بطری آب را به سر او زدند.

اتحادیه فوتبال اگر لازم باشد از دوربین های مدار بسته برای پیگیری ماجرا استفاده خواهد کرد و برای برخورد با هرکدام از دو باشگاه محدود به بیانات مایکل اولیور نخواهد بود. آن ها تصاویر را پس از ورود مورینیو به رختکن ناهنجار سیتی بررسی می کنند. هر چند این ماجرا مانند درگیری سال ۲۰۰۴ بین بازیکنان یونایتد و آرسنال نیست، جایی که سر الکس فرگوسن با برشی از پیتزا به وسیله سسک فابرگاس مورد هدف قرار گرفت، اما بی شباهت هم نیست. مورینیو در حال رفتن به سالن کنفرانس برای مصاحبه پس از بازی بود و در آن مسیر وارد رختکن سیتی شد تا اعتراض خود را نشان دهد، که با ادرسون برخورد نمود، سپس درگیری لفظی پیش آمد و آن دو به زبان پرتغالی با هم به مشاجره پرداختند. پس از آن بازیکنان یونایتد از این حادثه خشمگین شده و به دنبال مورینیو در راهرو شتافتند و به درگیری دامن زدند.

مامورین امنیتی اولدترافورد ازدحام را پراکنده ساختند و پس از آن پلیس حفاظت محیط را به عهده گرفت.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

جام تلکوم اسپورت: منچستریونایتد ۰-۱ بایرن مونیخ/ شکست تیم در آخرین بازی پیش‌فصل

منجستریونایتد در آخرین بازی خود قبل از شروع لیگ به مصاف بایرن مونیخ رفت و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *