خانه / هیچکدام / دروازه بان منچستریونایتد برای فینال لیگ اروپا کیست

دروازه بان منچستریونایتد برای فینال لیگ اروپا کیست

یونایتدفنز به گزارش منچسترایونینگ نیوز– ژوزه مورینیو تایید کرد که سرخیو رومرو در فینال لیگ اروپا در برابر آزاکس به میدان خواهد رفت


رومرو ۱۰ بازی قبلی در لیک اروپا را به میدان رفته و ۶ کلین شیت ثبت کرده است. تصمیم مورینیو برای استفاده از رومرو در دیدار برگشت در برابر سلتاویگو علامت خوبی بود از اینکه او قصد دارد که از او در فینال استکهلم استفاده کند. مورینیو تاکید کرد که هیچ چالشی در دروازه بان ها وجود ندارد.

هیچ مشکلی وجود ندارد. ما دو دروازه بان فوق العاده داریم. من در طول تمام دوران کاری خود هیچ دو دوازه بانی را ندیدم که این قدر با هم صمیمی باشند چون در پست دروازه بانی بخصوص زمانی که هردو در یک سطح هستید همواره مقداری رقابت وجود دارد
ما در مورد دروازه بان تیم ملی آرژانتین و اسپانیا صحبت میکنیم این دو با هم دوست هستند و همیشه یکدیگر را پشتیبانی کرده اند. هیچوقت حرکت بدی از آنها نیده ام و همواره حامی یکدیگر بوده اند.
فکر میکنم که منصفانه است که سرخیو در فینال بازی کند و دیوید هم این مساله را قبول دارد. او قبول دارد که بخصوص چون در لیگ اروپا همواره سرخیو بازی کرده است. و اگر بازی را ببریم دیوید هم جام را خواهد برد چون او در مقابل فینورد و فرنباغچه بازی کرد. به هرحال اگر همه چیز عادی پیش برود و مشکلی نداشته باشیم سرخیو فینال را بازی خواهد کرد.

با علاقه ی مجدد رئال مادرید ، نیمکت نشینی دخیا در سوئد میتواند به معنی این باشد که آخرین بازی او برای منچستریونایتد در بازی خانگی برابر کریستال پالاس خواهد بود.
باور بر این است که مورینیو از دخیا خواسته است که تمرکز کاملش را بر روی این فصل بگذارد و پس از پایان فصل در مورد فصل آینده و شرایط او صحبت شود.

درباره ی رامین حسین زاد

رامین حسین زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *