خانه / هیچکدام / درخواست هررا از هواداران برای بازی با سلتاویگو

درخواست هررا از هواداران برای بازی با سلتاویگو

آندر هررا، هواداران یونایتد را برای حمایت همه جانبه در جدال با سلتاویگو فرا خواند.

 

یونایتد فنز- هافبک بازی ساز منچستر یونایتد، از هواداران خواست تا در بازی مقابل سلتاویگو، مانند یک یار بیشتر، در کنار اعضای تیم باشند. وی گفت:

مهمترین چیز این است که فصل آینده در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشیم. من هیچ شکی ندارم که برای این باشگاه، بودن در لیگ قهرمانان بسیار مهم است‌. ما در این فصل دو جام کسب کرده ایم، جام خیریه و جام اتحادیه و اگر برای لیگ اروپا بجنگیم، می توانیم فصل بسیار خوبی داشته باشیم. اما باید برای حریف بسیار احترام قائل شویم، چون سلتا در کل حریف بسیار قدری است.آنها در تمام دیدارهای خارج از خانه خود در لیگ اروپا گلزنی کرده اند، پس باید نسبت به این موضوع آگاه باشیم. آنها تیم بسیار خوب و خطرناکی هستند وقتی خارج از خانه بازی می کنند، ما به هوادارانمان در خانه احتیاج داریم. من به آنها می گویم که ما واقعا به شما احتیاج داریم تا جو خوبی ایجاد کنید، جو سختی برای حریف، تا بتواند ما را به سمت فینال به جلو براند.

کار آسانی نخواهد بود.از لحاظ فیزیکی، شما سعی می کنید از خود مراقبت کنید و سعی کنید وقتی زمان کافی در اختیار دارید سعی کنید به بدن خود استراحت دهید. غذای خوب بخورید و درست مثل یک حرفه ای رفتار کنید و برای هر بازی آماده باشید.این کار وقتی شما باید هر سه یا چهار روز بازی کنید، خیلی آسان نیست و ما این کار را می کنیم چون در یک فینال و فینال و فینال بازی خواهیم کرد. می خواهیم فصل موفقی داشته باشیم و این لحظه ای حیاتی از این فصل است.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *