خانه / نقل و انتقالات / درخواست مورینیو از وودوارد: سری را به الدترافورد بیاورید

درخواست مورینیو از وودوارد: سری را به الدترافورد بیاورید

در چند هفته ی گذشته منابعی مختلف خبر علاقه ی منچستریونایتد برای جذب سری هافبک نیس را منتشر کرده اند.

یونایتد فنز- به گزارش The Sun مورینیو به شدت به دنبال جذب هافبک نیس است و در حال تدارک برای انتقال او به الدترافورد در تابستان پیش روست و البته احتمال بسیار کمی نیز وجود دارد که او در همین هفته ی باقی مانده از نقل و انتقالات زمستانی به شیاطین سرخ ملحق شود. پس از جذب سانچز به منظور تقویت خط حمله، حالا سری اولویت آقای خاص در بازار نقل و انتقالات است.

او نیم نگاهی به جذب مدافع چپ نیز دارد اما هفته ی گذشته تاکید کرد که شاو در فرم کنونی خود یکی از بهترین مدافع چپ های جهان است. پل پوگبا و ماتیچ در قلب خط هافبک مورینیو دو مهره ی ثابت بوده اند اما پس از پیوستن کریک به کادر فنی باشگاه در تابستان و اتمام قرارداد فلینی، مورینیو در این پست دچار مشکل خواهد شد.

انتقال سری ۲۶ ساله به بارسلونا در تابستان انجام نشد اما این بازیکن به بازی در لیگ جزیره نیز علاقه مند است. منچستریونایتد پیشتاز رقابت برای جذب اوست اما لیورپول و چلسی نیز شرایط این ملی پوش ساحل عاجی را تحت نظر دارند. منچسترسیتی نیز او را جزو گزینه های خود دارد اما ترجیح میدهد فرد را از شاختار دونتسک جذب کند.

همه ی باشگاه ها آگاه هستند که این بازیکن سابق پورتو بند فسخی دارد که میتواند باعث انتقال او در ازای مبلغ بسیار کمتری از ارزش واقعی اش در بازار نقل و انتقالات فعلی شود. تمام هفته مورینیو در کنفرانس های خبری تیم مذاکراتی باشگاه را به خاطر ربودن سانچز از دست سیتی تحسین کرد.

وودوارد نائب رئیس باشگاه و مت جاج مسئول امور مالی باشگاه مسئول مذاکرات و بستن قرارداد هستند و در پروسه ی جذب سری نیز نقش کلیدی خواهند داشت.

با وجود قرار گرفتن منچستریونایتد در صدر پر درآمد ترین باشگاه های فوتبال جهان که توسط نشریه ی Deloitte معرفی شد، بازگشت به بازار نقل و انتقالات و سعی برای جذب یک بازیکن دیگر در ژانویه از نظر مالی مشکلی برای شیاطین سرخ ایجاد نخواهد کرد.

آنها سال گذشته ۵۸۱٫۲ میلیون پوند درآمد داشتند ۱٫۵ میلیون پوند بیشتر از رئال مادرید که بهترین فصل تاریخ خود را گذراند و البته کسب لیگ اروپا به لطف مورینیو در این امر بی تاثیر نبود.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *