درخواست سولشایر از پوگبا: در منچستر بمان

اوله گونار سولشایر امیدوار است پل پوگبا قرارداد جدیدی امضا کند تا منچستریونایتد مجبور نشود گرانترین خرید نقل انتقالتی خود را در تابستان امسال بفروش رساند.

یونایتد فنز – قرارداد این بازیکن ۲۸ ساله در ژوئیه ۲۰۲۲ به پایان می رسد، نمایش برجسته او در دیدار  پنجشنبه شب در نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل رم که با برتری ۶-۲ شیاطین همراه بود، بهترین نمایش پوگبا از پنج سال پیش که به یونایتد بازگشت بود.

تنها ۱۲ ماه از قرارداد پوگبا مانده و با توجه به تاثیر پاندمی کرونا بر فوتبال، برای یونایتد غیر واقعی است که انتظار داشته باشد هزینه ای نزدیک به ۸۹.۳ میلیون پوندی را که به یوونتوس پرداخت کرده اند، با فروش پل جبران کنند. به همین خاطر از سرمربی شیاطین سرخ پرسیده شد که آیا ستاره فرانسوی این فصل باشگاه را ترک میکند؟

اوله گفت:

نه، من همیشه به پل گفته ام که من از مربی او بودن لذت می برم، همچنین از صحبت کردن با او، و حتی از اینکه او را به چالش میکشم نیز لذت می برم او شخصیی برنده دارد. او می خواهد بهتر شود و به همین دلیل گوش می دهد. می توانید ببینید که او در اینجا لذت می برد.

او همیشه لبخندی بر لب دارد. مهم است که ما به یکدیگر احترام بگذاریم و من سعی می کنم با همه بازیکنانم با همان احترام رفتار کنم. اما برخی بازیکنان هستند که از زمان جوان بودن آنها را می شناختید و این مسئله در مورد پل وجود دارد: هرچه بیشتر آنها را بشناسید، ارتباط با آنها راحت تر است.

همچنین یونایتدی ها کینگزلی کومان وینگر ۲۴ ساله فرانسه را زیر نظر دارند ، اگرچه جیدون سانچو از دورتموند همچنان هدف شماره ۱ سولشایر برای آن پست (وینگر راست) است.

یونایتد روز یکشنبه میزبان لیورپول است اما سولشایر به فکر فصل آینده است. وی گفت:

ما مشتاقانه منتظر هستیم و بیشتر به دنبال به چالش کشیدن من سیتی هستیم. فکر نمی کنم ما در این فصل به اندازه کافی آنها را به چالش کشیده باشیم ، بنابراین هدف ما این است، یک قدم جلوتر برویم و خیلی بیشتر از آنچه امسال انجام داده ایم آنها را به چالش بکشیم.

 

منبع: the Guardian

درباره ی الیاس مرادی

1397/01/04

مطلب پیشنهادی

مقاله: پنج مسئله که همچنان بعد از جذب سانچو باید حل شود

فصل جدید بزودی آغاز خواهد شد و سولشر باید تصمیمات سرنوشت سازی بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − سه =