پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / درخواست روملو از باشگاه؛ جوردن به جای ساندرو

درخواست روملو از باشگاه؛ جوردن به جای ساندرو

به ادعای نشریات ایتالیایی لوکاکو صحبت هایی با مورینیو در مورد گزینه های باشگاه در نقل و انتقالات تابستانی داشته و خواستار جذب برادرش شده است. 

یونایتد فنز- یونایتد پس از به خدمت گیری فرد، دالوت و لی گرانت همچنان به دنبال بازیکنان جدید در بازار نقل و انتقالات است. در فصل گذشته مورینیو به دلیل عملکرد ضعیف و عدم آمادگی جسمانی لوک شاو مجبور به استفاده از اشلی یانگ در پست دفاع چپ بود و حالا مشتاق جذب یک دفاع چپ برای حل این مشکل است.

انتظار میرود الکس ساندرو انتخاب اول شیاطین سرخ برای جایگزینی لوک شاو با یک انتقال دائمی باشد.

با این حال، به نظر میرسد لوکاکو ترجیح میدهد مورینیو مدافع چپ دیگری از سری آ را برای تقویت تیم خود انتخاب کند. به گزارش روزنامه ی ایتالیایی Il Messsaggero روملو با باشگاه پیرامون جذب برادرش جوردن از لاتزیو صحبت هایی داشته است.

جوردن لوکاکو که این ماه ۲۴ ساله میشود به احتمال زیاد به دنبال ترک لاتزیو است. و این به دلیل رابطه ی نچندان خوب و عدم تمایل اینزاگی برای استفاده از اوست. اینزاگی سال ۲۰۱۶ جوردن را از اوستنده به خدمت گرفت اما در فصل گذشته نشان داد که به سبک بازی او اعتقادی ندارد.

اگر منچستریونایتد صحبت های لوکاکو را مورد بررسی قرار داده و به دنبال جذب برادر او باشد، این میتواند باعث ناکامی وستهم باشد که مدتی است شرایط جذب جوردن را بررسی میکند.

چکش ها چندین هفته است که برای جذب فیلیپه اندرسون از لاتزیو در حال مذاکره هستند و گفته میشود در این مذاکرات شرایط جذب لوکاکو نیز مطرح شده است.

در این زمان اخباری مبنی بر تمایل منچستریونایتد برای جذب رونالدو منتشر شده است. اما حالا تمام رسانه های مطرح اروپا یوونتوس را مقصد بعدی این فوق ستاره ی پرتغالی میدانند.
بالاگ یکی از خبرنگار های مطرح دنیای فوتبال در این باره گفت:

نمایندگان رونالدو و رئال مادرید در مورد شرایط موجود مذاکراتی داشته اند. در این مذاکرات پیشنهاد ارائه شده برای رونالدو مطرح شد که از طرف یوونتوس بود و منچستریونایتد علاقه ای به جذب او ندارد و وارد پروسه ی جذب او نشده بود.

دستمزد سالیانه ی رونالدو در تورین ۳۰ میلیون پوند خواهد بود و یوونتوس برای توافق با رئال مادرید بیشتر از ۱۰۰ میلیون پوند پرداخت نخواهد کرد.

پیشنهاد هنوز به صورت رسمی ارائه نشده است اما مندز میگوید که به زودی این پیشنهاد ارائه خواهد شد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

بیلد: منچستریونایتد همچنان علاقه مند به جذب آرتورو ویدال

روزنامه ی آلمانی از علاقه ی منچستر به ویدال خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *