چهارشنبه , فروردین ۱ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / درخواست رئال از دخیا مبنی بر رد پیشنهاد تمدید قرارداد

درخواست رئال از دخیا مبنی بر رد پیشنهاد تمدید قرارداد

رئال مادرید جدی تر از هر زمان دیگر به دنبال جذب دخیاست و حالا گفته میشود از او خواسته است که قرارداد خود را با منچستریونایتد تمدید نکند.

یونایتد فنز- طبق گزارشات منتشر شده، منچستریونایتد به دخیا پیشنهاد تمدید قرارداد با دستمزد ۱۴ میلیون پوند در سال را داده است. با این حال رئال مادرید از نمایندگان دخیا درخواست داشته است که این پیشنهاد پرسود را رد کنند تا این دروازه بان اسپانیایی در تابستان به کهکشانی ها ملحق شود. رئال پس از اینکه در فصل جاری لالیگا عملکرد بسیار ضعیفی داشته است به دنبال تغییرات اساسی در ترکیب تیم در تابستان پیش رو است.

رئال مادرید در لالیگا خود را ۱۴ امتیاز پشت سر رقیب دیرینه، بارسلونا میبیند و در کوپا دل ری نیز در مرحله ی یک چهارم نهایی از دور رقابت ها کنار رفت. اما انتظار میرود که به زیدان برای ساختن تیم در تابستان زمان داده شود و جذب یک دروازه بان جدید مهم ترین اولویت اوست.

به گفته ی خبرنگار اسپانیایی، ادواردو ایندا، رئال مادرید با نمایندگان دخیا تماسی داشته است و از آنها خواسته است تا پیشنهاد تمدید قرارداد با منچستریونایتد را رد کنند. ایندا در El Chiringuito TV گفت:

رئال از دخیا خواسته است که با منچستریونایتد تمدید نکند. منچستریونایتد پیشنهاد دستمزد سالیانه ی ۱۴ میلیون پوندی ارائه کرده است.

رئال مادرید از زمان جدایی کاسیاس در سال ۲۰۱۵ دروازه بان ثابتی نداشته است. در حال حاضر کیلور ناواس سنگربان این تیم است اما انتظار میرود در تابستان دروازه بانی دیگر جایگزین او شود. این آشکار است که دخیا خواهان بازگشت به اسپانیا در آینده ای نزدیک است. او سه سال پیش نیز به درهای سانتیاگو برنابئو نزدیک بود اما یک نقص در دستگاه فکس باعث شد این انتقال انجام نشود.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شایعه ی عجیب دیلی استار: منچستریونایتد خواهان جذب آرون رمزی!

یکی دیگر از بازیکنان آرسنال به منچستریونایتد لینک شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *