دخیا: پیروزی دلچسبی بود؛ حال باید تمرکز خود را حفظ کنیم و برای بازی با آستون ویلا آماده شویم

مصاحبه دروازه بان منچستریونایتد، دیوید دخیا، پیرامون بازی با ولوز و آستون ویلا را می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – گلر ۳۰ ساله در مورد بازی های آینده و حفظ تمرکز تیم گفت:

باید آرام باشیم. هنوز بازی‌های بسیاری باقی مانده، بازی‌هایی بزرگ، و همینطور جام‌هایی سوای لیگ برتر، بنابراین بازی‌های بسیار زیادی باقی مانده است. ما باید تمرکز خود را حفظ کنیم، خیلی به آینده نگاه نکنیم و تنها به بازی بعدی فکر کنیم. پس اکنون بازی با استون‌ویلا در روز جمعه مهم‌ترین بازی ماست.

دخیا راجع به پیروزی در برابر ولورهمپتون اظهار داشت:

برد بسیار خوبی بود. به ثمر رساندن گل در انتهای بازی، آن هم یک بازی سخت و نزدیک با یک تیم خوب، بدین شکل است که می‌توان قهرمان لیگ شد. ولوز تیم بسیار خوبی است، آن‌ها به خوبی دفاع می‌کنند و ضد حمله می‌کنند و بازیکنان سریعی در خط حمله دارند. آن‌ها چند موقعیت داشتند، و ما هم همین‌طور.

گل زدن در دقایق پایانی همیشه دل‌نشین است. ما سه امتیاز را بدست آوردیم و این برای ما اهمیت بسیاری دارد. ما باید تا انتها بجنگیم. باید تا انتها رفت و ما امروز نشان دادیم که اگر باور داشته باشیم و به تلاش خود ادامه دهیم، می‌توانیم گل‌هایی پیروزی بخش به ثمر برسانیم، مانند این بازی. کل تیم در بازی با ولوز عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت.

وی در نهایت از اهمیت ریکاوری بازیکنان صحبت کرد:

باید برای بازی با استون‌ویلا آماده باشیم و ریکاوری کنیم چرا که بازی سختی را پشت سر گذاشتیم. بازیکنان باید خیلی خوب ریکاوری کنند زیرا در بازی‌های گذشته دوندگی زیادی داشته‌اند و در بازی‌های زیادی به میدان رفته‌اند، بنابراین ریکاوری خوب در این مقطع بسیار مهم است.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + پنج =