خانه / هیچکدام / دخیا میتواند خانه ی خامس را اجاره کند/ پیشرفت مذاکرات منچستریونایتد و رئال مادرید

دخیا میتواند خانه ی خامس را اجاره کند/ پیشرفت مذاکرات منچستریونایتد و رئال مادرید

با توجه به ادعای منابع اسپانیایی خامس و دخیا احتمالا تیم های خود را تعویض میکنند.

یونایتد فنز – پلیمیکر رئال مادرید همچنان خواهان خروج از رئال مادرید است. همچنین گفته میشود او با مدیر برنامه هایش به توافق رسیده است که به اولدترافورد بپیوندد. خوزه مورینیو نیز یکی از تحسین کننده های خامس است؛ با این حال هیچ توافقی بین دو باشگاه منچستریونایتد و رئال مادرید بر سر قیمت خامس رودیگز حاصل نشده است.

فلورنتینو پرز رییس رئال مادرید میخواهد قیمت سه سال پیش خامس که وی را ۶۳ میلیون پوند از موناکو خریداری کرد را جبران کند. از آن طرف نیز بنا به گزارشات منابع اسپانیایی دخیا مایل است تا به رئال مادرید بپیوندد.

و به گزارش Diario Gol، باشگاه مادریدی در تلاش است تا با باشگاه منچستریونایتد بر سر دخیا توافق کند هر چند که مذاکرات بسیار پیشرفت کرده است. در این گزارش آمده است بازیکن اسبق آتلتیکو مادرید در حال جستجو خانه در مادرید است.

لا فینسا، محلی است که بسیاری از بازیکنان زیدان در آنجا خانه دارند و دخیا در این مکان در حال جستجو برای پیدا کردن خانه است. خامس رودریگز نیز در حال جستجو مستاجری جدید است چرا که احتمالا وی باید چمدان های خود را برای منچستر ببندد.

قیمت اجاره ی این خانه ۱۲۷۰۰ پوند در ماه است. و خامس در حال پیدا کردن خواستگاری برای خانه اش است و بعید نیست در صورت توافق باشگاه رئال مادرید و منچستریونایتد، دخیا مستاجر خامس شود.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *