خانه / اخبار باشگاه / دخیا عجله ای برای تمدید قرارداد ندارد

دخیا عجله ای برای تمدید قرارداد ندارد

اخبار حاکی از آن است که نمایندگان دیوید دخیا در روند تلاش برای تمدید قرارداد وی، از سرعت خود کاسته اند.

یونایتد فنز – مرد شماره یک اولدترافورد در طی تابستان از سمت باشگاه به شدت مورد تشویق و تمجید قرار گرفت و نشان از آن دارد که در آینده وضعیت برای او تغییر خواهد کرد. در حالی که کمتر از دو سال از قرارداد این ستاره اسپانیایی باقی مانده است، نزدیکان او چنین بیان دارند که دستمزد ۱۹۰ هزار پوندی در هفته در قرارداد آینده او جایی ندارد و مسلما افزایش چشمگیری خواهد یافت. رئال مادرید نیز در آخرین پیشنهاد خود مبنی بر انتقال ۵۰ میلیون پوندی ناکام ماند، هرچند دخیا علاقه زیادی برای بازگشت به زدگاه خود داشت.

اخیرا چندین تن از بازیکنان یونایتد در صف انتظار تمدید قرارداد قرار گرفته اند، در حالی که اغلب آنها نسبت به افزایش دستمزدها اشتیاق زیادی دارند، ولی این مساله در مورد سنگربان تیم کمی متفاوت است، وی در سال های اخیر به یکی از بهترین ها در نوع خود تبدیل گشته و نسبت به این مساله کوچکترین نگرانی ندارد. او اطمینان دارد که در آینده یکی از بالاترین دستمزدها را در باشگاه دریافت خواهد نمود و شرایط حال حاضر او ادامه نخواهد یافت.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: الکسیس سانچز راهی آمریکا خواهد شد

الکسیس به زودی به اعضای تیم در آمریکا می پیوندد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *