خانه / هیچکدام / دخیا بدنبال خانه در مادرید؛رایولا دوناروما را پیشنهاد داد

دخیا بدنبال خانه در مادرید؛رایولا دوناروما را پیشنهاد داد

دخیا بدنبال خرید خانه ای در مادرید است و رایولا بدنبال انتقال دوناروما به یونایتد برای جانشینی دخیا میباشد.

یونایتد فنز– به گزارش express دخیا و دوناروما هردو در رادار رئال مادرید هستند و آنها بشدت بدنبال دروازبان برای فصل بعد هستند. دونارومای ۱۸ ساله پیشنهاد تمدید قرارداد میلان را رد کرد و قرارداد او تابستان آینده به پایان میرسد. میلان بدنبال فروش او در این تابستان است و نمیخواهد اجازه دهد سال بعد با قرارداد آزاد از این تیم برود و به نظر یونایتد بدنبال او میباشد.
ایجنت این بازیکن مینو رایولا میباشد که روابط قوی با یونایتد دارد و تابستان گذشته پوگبا، میختاریان و زلاتان را به این تیم آورد. و حالا مجله اسپانیاییdiario gol  گزارش میدهد که رایولا بدنبال انتقال دوناروما به یونایتد است و به آنها این شانس را میدهد تا جلوتر از رئال مادرید با او قرارداد امضا کنند.


گزارشات نشان میدهد دخیا با مبلغ گزافی به رئال مادرید نزدیک شده است.
لوس بلانکوس مصمم است دخیا را در این پنجره به مادرید بیاورد و به نظر دخیا نیز شخصا بدنبال تسریع این انتقال است. بر اساس گزارشات دخیا خانه خود در منچستر را برای فروش گذاشته و بدنبال خانه ای در مادرید است.
این بازیکن ۲۶ ساله تا سال ۲۰۱۹ با این تیم قرارداد دارد و اگر به مادرید برود به نظر دوناروما شماره یک منچستر در آینده خواهد شد.
مدیر اجرایی میلان مارکو فاسونه پیشتر خبر از جدایی دوناروما داده بود. او گفت:

من ترجیح میدهم بجای بیانیه دادن همین حالا بعد از جلسه ای که دقایقی پیش با رایولا داشتم درباره وضعیت دوناروما با شما حرف بزنم. رایولا به من گفت دوناروما تصمیم قطعی برای عدم تمدید با میلان گرفته است. این یک تصمیم قطعی است که او گرفته است.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *