خانه / بازیکنان / دخیا: افتخار می کنم که مردم مرا بهترین دروازبان جهان می دانند

دخیا: افتخار می کنم که مردم مرا بهترین دروازبان جهان می دانند

داوید دخیا به تمجیدات گسترده از وی واکنش نشان داد.

یونایتد فنز– داوید دخیا شب گذشته در مرحله مقدماتی جام جهانی در ترکیب اسپانیا مقابل ایتالیا حضور داشت و موفق به ثبت کلین شیت همراه با پیروزی سه بر صفر تیمش شد. در سمت مقابل بوفون قرار داشت که نزدیک به پایان دوران درخشان خود است.

شماره یک شیاطین سرخ هنگامی که میبیند تعریفها و تمجیدها از عملکرد وی در رسانه ها زیاد است و مردم او را بعنوان بهترین دروازه بان جهان میبینند چه فکری میکند ؟وی در تابستان به MUTV  گفت :

البته ، شما خیلی مفتخر خواهید شد که ببینید این چیزی است که مردم راجع به شما فکر میکنند. این بسیار خوب است ، اما دوست دارم که تمرکزم را حفظ کنم.و به تلاش و ممارست برای داشتن بهترین عملکرد خود ادامه دهم. اگر بخواهیم منصف باشیم ، هنگامی که شما واقعا جوان هستید ، نباید خیلی راجع به آینده فکر کنید . شما فقط میخواهید با دوستانتان بازی کنید . وقتی که سنتان بالاتر میرود ، شروع به رویاپردازی راجع به بودن در تیمی در کلاس بالا خواهید کرد ، پس البته این برای من رویای بزرگی بود که در تیمی مانند منچستر یونایتد باشم.

سوال دیگری که از مرد اسپانیایی شیاطین سرخ پرسیده شد این بود که چه زمان او به این فکر افتاد که بهترین دروازه بان جهان است ؟

این سخت است ، (صادقانه بگویم) نمیدانم.هیچوقت هنگامی که جوان بودم به آن فکر نکردم. شاید هنگامی که ۱۵ یا ۱۶ سال داشتم احساس بهتری داشتم.فکر میکردم که میتوانم در سطح بالایی بازی کنم.در آن زمان تنیس و ورزشهایی نظیر آن بازی میکردم ولی همیشه در فوتبال بهتر بودم.مقداری بسکتبال هم بازی میکردم ولی فوتبال چیزی است که عاشق آن هستم.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

شانس خرید فرد بیش از پیش برای منچستریونایتد افزایش یافت!

شاختار تایید کرد که آنها پیشنهاد سیتی را برای جذب فرد رد کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *