پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / دایچ:رونی بازیکن فوق العاده ای است

دایچ:رونی بازیکن فوق العاده ای است

شان دایچ درمورد بازی فردای تیمش در مقابل منچستریونایتد توضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز-شان دایچ در آستانه دیدار با یونایتد تذکر می دهدبنا بر اظهارات مربی بارنلی، کاپیتان منچستر یونایتد وین رونی، اگر جایگزین زلاتان شود هیچ کس را ناامید نخواهد کرد. وی گفت:

آنها گزینه های کمی در اختیار ندارند. بازیکنی که همه فکر می کنند دیگر به آن خوبی نیست.من همیشه معتقدم رونی فوق العاده است. اگر آنها تصمیم بگیرند او را به میدان بفرستند، رونی هیچکس را ناامید نخواهد کرد.من هنوز معتقدم که آنها در باشگاه خود گزینه های بسیاری دارند و البته که بسیار انعطاف پذیر هستند و بازیکنانی دارند که می تواند در پست های مختلف زیادی بازی کنند.آیا اینکه مصدومیتهای زیادی داشته باشند کمک می کند؟ البته، چون اگر بازیکنانی تحت هدایت یک مربی همچون مورینیو مرتب به میدان روند، این یعنی او بنا بر دلایلی آنها را انتخاب می کند.

وین رون این بازیکن ۳۱ ساله انگلستانی که سال ۲۰۰۴ از اورتون جدا شد وبه منچستریونایتد پیوست در طی ۱۳ سال حضور خود در منچستریونایتد موفق به کسب ۵ لیگ برتر،۴ جام اتحادیه،۱قهرمانی در جام باشگاهای روپا،۱ جام جهانی باشگاها و ۱ قهرمانی در چام حذفی شده است وی همچنین در این فصل ۳۱ بار برای منچستریونایتد به میدان رفته است که آمار ۵ گل و ۱۰ پاس گل را برای خودش ثبت کرده است هر چند در این فصل بیشتر بعنوان یار تعویضی وارد میدان شده است ولی در ۳۷۷ دقیقه توانسته است ۱ گل به ثمر برساند

وی همچنین افزو:

اما آیا این بدین معنی است که بازیکنان خوب دیگری در یونایتد نیست؟ البته که اینطور نیست. آنها هنوز تیم خوبی هستند. به نظرم هر تیمی به میدان بفرستند، هنوز مربی خوبی در اختیار دارند.اگرچه سر و صدایی پیرامون بازیهایی که باید و شاید پیروز می شدند وجود دارد، با این وجود رکورد ۲۲ بازی متوالی بدون باخت، رکورد خوبی است.

 

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *