داوید دخیا مصمم است که برای حضور ترکیب بجنگد

گفته می شود که داوید دخیا در پنجره نقل و انتقالات تابستانی قصد ندارد منچستر یونایتد را ترک کند و مصمم است که در رقابت های فصل ۲۲-۲۰۲۱ برای جایگاه خود بجنگد.

یونایتد فنز – ملی پوش اسپانیایی در انتهای فصل گذشته حضور در ترکیب اصلی را به دین هندرسون واگذار کرد اما برای فینال لیگ اروپا در ترکیب قرار گرفت.

آینده خود هندرسون در اولدترافورد ایمن شده نیست و این درحالی ست که منچستر یونایتد تابستان امسال دروازه بان دیگری را به خدمت گرفته و تام هیتون را به باشگاه برگردانده است. انتظار می رود که تابستان امسال یکی از این دو بازیکن، دخیا یا هندرسون، به تیم های دیگر انتقال پیدا کنند، اما به نقل از Times، بازیکن سابق اتلتیکو مادرید امیدوار است که بار دیگر جایگاه خود را به عنوان شماره یک باشگاه بدست آورد.

این گزارش ادعا می کند بازیکن اسپانیایی حتی فکر انتقال به تیم دیگر را نیز در سر ندارد، زیرا وی هنوز دو سال دیگر از قراردادش با یونایتد باقی مانده است که طبق آن دستمزد هفتگی ۳۷۵،۰۰۰ پوند را دریافت می کند.

دخیا، که در یورو ۲۰۲۰ در تابستان امسال در ترکیب اصلی تیم کشورش قرار نگرفته است، از زمان ورود از اتلتیکو در سال ۲۰۱۱، ۴۴۱ بازی برای منچستر یونایتد انجام داده است.

درباره ی محمد میرزاده

مطلب پیشنهادی

یونایتد همچنان مصمم به جذب واران

منچستر یونایتد فشار روی رئال مادرید برای جذب واران را افزایش داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 9 =