یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

دارمیان در ژانویه جایی نخواهد رفت

این بازیکن ایتالیایی چند بازی است که در ترکیب اصلی جای میگیرد و نمایش قابل قبولی داشته است.

یونایتد فنز- دارمیان از زمانی که شاو دچار مصدومیت های متعدد شده است در اکثر بازی ها در پست غیر تخصصی اش، دفاع چپ فیکس بوده است.تابستان گذشته احتمال خروج او از منچستریونایتد وجود داشت چرا که به نظر نمیرسید زیر نظر مورینیو او زمان کافی برای بازی کردن داشته باشد.به هرحال حالا به نظر میرسد که او سعی در تثبیت جایگاهش پس از بازی های اخیری که از خود نشان داده دارد و خروج او از منچستریونایتد در ژانویه بسیار دور از انتظار است.بازیکن آماده ی منچستریونایتد علی رغم شایعات خروجش از بودن در الدترافورد خوشحال است.

من برای یکی از بزرگترین باشگاه های دنیا بازی میکنم و خوشحالم. من شایعات و خبرهای نقل و انتقالاتی را میشنوم و میخوانم ولی هیچ اطلاعی درباره ی چیزهایی که مینویسند ندارم! در حال حاضر هیچ کدام حقیقت ندارند. من به انجام وظیفه ام ادامه خواهم داد و میخواهم که اینجا بمانم.

gettyimages-620884476

پست تخصصی من دفاع راست است ولی بازی کردن در سمت چپ نیز مشکل بزرگی نیست. من در چند بازی گذشته آنجا بازی کرده ام و در این پست احساس راحتی میکنم.

این بازیکن 27 ساله که در ابتدای فصل نیمکت نشین بود افزود:

این سرمربی هست که تصمیم میگیرد، گاهی اوقات من در ترکیب نیستم همانند ابتدای فصل ولی من سخت تلاش کردم تا از فرصتی که سرمربی به من میدهم نهایت استفاده را بکنم. حالا من بازی میکنم و بسیار خوشحال هستم.

دارمیان در این فصل در کل رقابت ها 9 بازی برای شیاطین سرخ انجام داده است، و اهمیت او زمانی بیشتر نمایان میشود که از زمانی که او به ترکیب اصلی راه یافته است منچستریونایتد در لیگ جزیره شکست نخورده است.

برچسب مطلب و اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

درباره نویسنده مطلب

نظردهی: شرکت در نظردهی طرفداران

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x